jeszcze raz ponawiam pytanie

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

jeszcze raz ponawiam pytanie

Postprzez CINKERS » 6 mar 2008, o 21:05

panowie

geometria i zbierznosc ustawione idealnie , na szarpaczach wszystko jest sztywno zadnych luzow amorki tez idealne a sciaga mi jak cholera na prawo powiedziano mi ze to zacisk nie odbija do konca ale czy aby na 100% to jest przyczyna macie jakies pomysly?? :kwasny:
Avatar użytkownika
CINKERS
Czytacz
 
Posty: 144
Dołączył(a): 26 maja 2007, o 09:20
Lokalizacja: gdynia

jeszcze raz ponawiam pytanie

 

Postprzez PiJey88 » 6 mar 2008, o 21:20

koła :-P moze źle wyważona opona, albo zjechany nierównomiernie bierznik, albo słabe gumy, ja tak miałem na zimówkach, a jak założułem letnie to było OK. Zamień tył z przodem, ja tak zrobiłem i troche pomogło
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez CINKERS » 7 mar 2008, o 10:32

na zimowkach ze stalowkami i alu z letnimi gdzie letnie mam nowki wszystko wywazone i sciaga a te patenty zamiana z tylu na przod tez juz przerabialem
Avatar użytkownika
CINKERS
Czytacz
 
Posty: 144
Dołączył(a): 26 maja 2007, o 09:20
Lokalizacja: gdynia

Postprzez kajtek » 7 mar 2008, o 21:41

mnie ściągało gdy nie odbijał dobrze zacisk ale wtedy oprócz tego że ściąga Cie lekko w strone hamulca który nie odbił kolejnym objawem jest to że masz znacznie bardziej nagrzaną felge z tej właśnie strony, sprawdz po wielokrotnym czestym hamowaniu (najlepiej przy szybkiej jezdzie) czy sie bardziej nagrzewa niż druga, u mnie było tak że jak lewa felga była ledwo ciepła to prawa była już gorąca w ch..j...
Avatar użytkownika
kajtek
Members
 
Posty: 1559
Dołączył(a): 14 lis 2007, o 12:49
Lokalizacja: ONY Opolskie, NYsa
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 3 gości

cron