Jakie zawieszenie ?

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

Jakie zawieszenie ?

Postprzez borewicz » 26 sty 2015, o 20:46

Witam wszystkich :-) Potrzebuje kilku porad, chciałbym obniżyć niedługo swojego golfa, ale z racji że mieszkam przy dziurawej ulicy to tylko minimalnie, czytałem że przy obniżeniu -40 mm auto wygląda fajnie i komfort jazdy jest ok. Problem w tym że chce też zmienić felgi, aktualnie mam 14" i chciałbym wieksze. Czy po obniżeniu o 40 mm mogę wrzucić 16 " czy raczej 15"? jakie zawieszenie możecie polecić w dobrej cenie i jak dobrać do tego szerokość felgi? w tym temacie jestem zielony, z góry dzieki za pomoc !
borewicz
Czytacz
 
Posty: 23
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 15:57
Lokalizacja: Częstochowa

Jakie zawieszenie ?

 

Postprzez VolDan » 28 sty 2015, o 00:30

ja teraz zszedłem właśnie o 4cm i powiem tak 15 wejdzie, 16 tez ale na niskim profilu i odpowiednim ET ;) co do komfortu hmmm ;P z przodu mam kit jest dobrze z tyłu gazowy bilstein plus progersyw i jest twardziej ;P
Gaz mam w podłodze, nie w bagażniku
VolDan
Moderator Globalny
 
Posty: 680
Dołączył(a): 7 wrz 2014, o 15:22
Lokalizacja: Wrocław
Rocznik: 92
Silnik: ABD POWER
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Opik » 28 sty 2015, o 00:39

borewicz, mam gwint skręcony do końca (czyli duuużo więcej niż -40) i 16 bez problemu się tam mieszczą, jak go trochę podniosłem to wchodziły i 17 (jakby założyć naleśnik to by weszły i na w pełni skręconym - nie jedna osoba tak jeździ)
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości