Jak regulować ten gwint?

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

Jak regulować ten gwint?

Postprzez Dawido95 » 10 gru 2014, o 23:32

Siema, zakupiłem golfa, jednakże pierwszy raz mam styczność z gwintem, chciałbym się zapytać jak się go reguluje. Reguluję się go tymi dwoma nakrętkami skontrowanymi ze sobą czy tą na dole się poludowyje a tymi wyżej tylko kręci? Powiedzcie którą nakrętką i w którą stronę bo nie chcę nic spaprać, oczywiście wiem że wcześniej trzeba oczyścić gwint z piasku itp. Chodzi o samą regulację bo chcę go podnieść trochę na zimę. Pozdrawiam Dawid
zdj poglądowe z googli zeby pokazac ile mam nakrętek na gwincie
Obrazek
Avatar użytkownika
Dawido95
Czytacz
 
Posty: 57
Dołączył(a): 10 gru 2014, o 23:17
Lokalizacja: Świętochłowice

Jak regulować ten gwint?

 

Postprzez witboy » 11 gru 2014, o 00:05

ogolnie musisz mega wszystko wyszorowac bo nawet odrobina piasku i zacznie ci sie krecenie i zapieczanie gwintu to raz
dwa: krecisz w gore to i zawieszenie idzie w gore krecisz jak najbardziej do dolu to i samochod na dol,

nakretka jest kontrujaca i glowna ta co jest pod sama sprezyna czyli luzujesz dolna a gorna krecisz w strone ktora chcesz czyli do gory odmierzasz suwmiarka i dwie strony robisz tak samo

amen

aaa i warto smarowac zwlaszcza na zime towotem czy jakims tam smarem gwint zwlaszcza ten od gory aby w nakretce byl smar na wiosne lzej bedzie szlo..
Avatar użytkownika
witboy
Ekspert
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 28 sie 2011, o 22:55
Lokalizacja: płock
Rocznik: 1993
Silnik: aaz
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - - P.H.U ROBEX Robert Staworko



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości