Geometria

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

Geometria

Postprzez matik_923 » 26 mar 2014, o 23:44

Witam mam pytanie jakiś czas temu założyłem gwint mts technik i była robiona geometria a teraz chce obniżyć jeszcze o parę cm i czy trzeba robić znowu kompletną geometrie?
Avatar użytkownika
matik_923
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 28 sty 2012, o 15:15
Lokalizacja: muszyna

Geometria

 

Postprzez Opik » 27 mar 2014, o 00:03

zależy o ile chcesz skręcić
Golf ma mcphersona i tak skonstruowane wahacze że obniżając zawieszenie z przodu robi się coraz większy negatyw i przechodzi w rozbieżność. Jeżeli miałeś to zrobione porządnie i obniżysz 2cm to nie ma potrzeby, ale jak lecisz połowę gwintu w dół to już by się przydało bo może się dziwnie prowadzić. No i szkoda opon
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez matik_923 » 29 mar 2014, o 20:00

Dzięki za pomoc mam jeszcze jedno pytanie nie związane z zawieszeniem ale nie chce zakładać nowego tematu a więc miałem szyby na korbkę ale linka się urwała i założyłem elektryczne i szyba od kierowcy zamyka się tylko jak pomogę jej ręką i po tym co zauważyłem to uszczelki koło lusterka ją blokują smarowałem ją ale to nie pomaga co można z tym zrobić?
Avatar użytkownika
matik_923
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 28 sty 2012, o 15:15
Lokalizacja: muszyna

Postprzez Opik » 30 mar 2014, o 00:39

Zdejmij boczek i zobacz czy gdzieś prowadnice nie są krzywe albo nie mają luzu :)
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez k-m-r1 » 31 mar 2014, o 18:33

czesto szyba sie przekosi i nie idzie jej ruszyc
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław


- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości