Dziwne szumy ??

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

Dziwne szumy ??

Postprzez ssiiwwyyy » 14 sty 2015, o 13:25

Więc tak przedstawie na początek co wymieniałem w golfinie a później problem wiem że na odległość jest ciężko określić ale może komuś się uda mnie naprowadzić na coś:
Wymieniłem zawieszenie na gwint MTS i zaczęły się problemy wymieniłem wszystkie tulejki na wahaczach
i zawieszenie nadal brzydko skrzypiało pojechałem na przegląd i było wszystko ok zero luz itp auto wytelepane po czasie się okazało ze pada lewe łożysko i sworzeń klocki przód wymieniłem wszystko i było cisza może dzień teraz mam problem że przy skręconych kołach i powolnej jeździe coś trze myslełem że to osłona na tarczy jest zagieta poprawiłem ją i faktycznie delikatnie tarła ale problem nadal jest okazało się że osłona na "pół osi" lata no to ja wymontowałem szybko i fachowo na parkingu ale na dal problem jest szum jest przeważnie przy małych prędkościach na kołah nie ma luzy na kierownicy też jest ok szumi tylko w pewnych zakresach obrotu koła nie przez cały odrób koła dźwięk jest trochę odgłosu gumy a czasem piszczy ja blacha o blachę na tarczach mam trochę rant już tak z 0,4 mm jak myślicie co to może być
Avatar użytkownika
ssiiwwyyy
Badacz tematu
 
Posty: 352
Dołączył(a): 21 lis 2011, o 18:21
Lokalizacja: Wrocław

Dziwne szumy ??

 

Postprzez Paweu » 14 sty 2015, o 14:03

Możliwe że masz krzywą tarczę hamulcową.

Jeśli masz dostęp do czujnika zegarowego i odpowiedniego statywu to mógłbyś się upewnić czy to tarcze są temu winne.

Obrazek
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio


- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości