dudnienie kół przy skręcie

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

dudnienie kół przy skręcie

Postprzez przemke » 21 cze 2013, o 10:06

W zakrętach słychać wyraźnie takie dudnienie przednich kół. Im ostrzejszy skręt tym bardziej.
Jak miałem zimówki to wydawało mi się, że to może byc ich wina ale po zmianie na letnie, trochę jakby mniej ale jest podobnie.

Czy to może być kwestia łożysk i czy zmieniać je od razu czy można czekać na kolejny, konkretny objaw :mrgreen: ?

Jest też lekkie popiskiwanie nieregularne przy niskich prędkościach i hamowaniu ale to pewnie inna sprawa.
przemke
Badacz tematu
 
Posty: 172
Dołączył(a): 24 mar 2011, o 07:31
Lokalizacja: wrocław

dudnienie kół przy skręcie

 

Postprzez Piterb5 » 7 lip 2013, o 21:34

podnies przod i pokrec kolami czy slychac szum i zobacz klocki ham..bo tez byly takie przypadki ze okladzina sie odklejala i takie jaja wychodzily
Zapraszam chetnych na polerke lakieru dla forumowiczow znizki...polerki kosmetykami Mequiars 3M itp....
Zapraszam na PW! Polerowanie kloszy reflektorow!!!!
BIEZACA MECHANIKA POJAZDOWA......
Piterb5
Czytacz
 
Posty: 37
Dołączył(a): 15 cze 2013, o 19:17
Lokalizacja: Katowice

Postprzez przemke » 8 lip 2013, o 11:33

Może zobaczę. wcześniej jak zmieniałem koła to nie słyszałem przy kręceniu nic. ogólnie lekki luz jest w porównaniu do tyłu

Ostatnio piszczenie się wzmogło, nie tylko przy niskich prędkościach ale głównie przy końcówce hamowania. no i coś słabiej jednak ostatnio hamuje i nie wiem czy to kwestia tyłu czy może coś z tymi klockami albo ogólnie przodem może być
(przod wymieniane rok temu i 20tys. km na tarcze brembo klocki rem)
przemke
Badacz tematu
 
Posty: 172
Dołączył(a): 24 mar 2011, o 07:31
Lokalizacja: wrocław


- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości