Drążki i końcówki do Golfa

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

Drążki i końcówki do Golfa

Postprzez jarekddz » 11 lut 2013, o 20:35

Panowie, noszę się z zamiarem kupna drążków i końcówek do mojego padła. Mam jeden problem. Nie znam się na tym, a chcę zamówić z allegro. Napisałem do typa, że mam silnik 1800, 90 PS ze wspomaganiem i tak mi odpisał: W przypadku tego auta mogą być dwa typy przekładni kierowniczej(ZF lub TRW) jest to nabite na przekładni. Ewentualnie różnica jest w samych drążkach na ich gwincie przy przekładni może być M14 lub M16. Bez sprawdzenia niestety nie mam możliwości doboru.
Pozdro

może ktoś kupował już i da linka do aukcji? Jak najtańsze mnie interesują, auto idzie na sprzedaż
jarekddz
Members
 
Posty: 683
Dołączył(a): 23 lut 2009, o 23:47
Lokalizacja: Dolnośląskie
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Drążki i końcówki do Golfa

 

Postprzez K@mil » 11 lut 2013, o 20:41

jarekddz napisał(a): W przypadku tego auta mogą być dwa typy przekładni kierowniczej(ZF lub TRW) jest to nabite na przekładni. Ewentualnie różnica jest w samych drążkach na ich gwincie przy przekładni może być M14 lub M16. Bez sprawdzenia niestety nie mam możliwości doboru.


Sprzedający ma racje :)
Najcześciej w ADZ byla zakładana przekładnia TRW :) ale najlepiej niech wypowie sie ktoś kto ma taki silni i wymieniał drażki :)
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez jarekddz » 12 lut 2013, o 00:16

silnik ABS mam
jarekddz
Members
 
Posty: 683
Dołączył(a): 23 lut 2009, o 23:47
Lokalizacja: Dolnośląskie
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez pablomed » 13 lut 2013, o 11:53

jarekddz, nieistotny silnik, dopiero GTI może mieć różnice specyficzne z powodu różnic w zawieszeniu.
W Twoim wypadku wystarczy rzut oka na maglownicę: moze być gładka lub karbowana i po tym poznasz czy to TRW czy ta druga, nie pamietam który kształt jest specyficzny dla której marki z łatwością to doszukasz goglami porównujac fotki.
A najlepiej to nie robić sobie potencjalnego kłopotu kupując na Allegro bo w każdym sklepie to dostaniesz nie wyjdzie wiele drożej a w razie pomyłki zamiana bezproblemowa.
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez PiJey88 » 13 lut 2013, o 12:21

przeważnie 80% golfów ma TRW, ZF były kładzione w GTI, najczęściej przed 94 rokiem, ale nie ma na to reguły niestety
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości