czym może grozić brak wymiany poszczególnych elementów ?

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

czym może grozić brak wymiany poszczególnych elementów ?

Postprzez przemke » 17 paź 2013, o 11:39

Z przedniego zawieszenia miałem dotychczas wymieniane tylko wahacze ze sworzniami (no i drązki z końcówkami). Z tego co się orientuję poza amorami sa jeszcze drążki stabilizatora, tuleje i cośtam jeszcze. Kiedy właściwie to wymieniać i czym może grozić przeciąganie tematu ?(nie wiem ile te elementy mają min. 60tys. co ja przejeździłem ).
Z objawów mam na pewno głośne stuki czasami przy dziurach , nawet mniejsza skutkuje czasami w cholerę głośnym walnięciem.
przemke
Badacz tematu
 
Posty: 172
Dołączył(a): 24 mar 2011, o 07:31
Lokalizacja: wrocław

czym może grozić brak wymiany poszczególnych elementów ?

 

Postprzez AdiK__ » 17 paź 2013, o 12:17

Pojedz na stację diagnostyczną niech sprawdzą amorki i wjadą na szarpaki to Ci dokładnie powiedzą co jest do wymiany. Zużycie poszczególnych elementów może powodować chociażby odpadnięciem koła. Z tym nie ma żartów tak jak z hamulcami.
Avatar użytkownika
AdiK__
Members
 
Posty: 1637
Dołączył(a): 19 sty 2011, o 15:49
Lokalizacja: Sokółka
Rocznik: 2003
Silnik: AVF+
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez przemke » 17 paź 2013, o 12:46

No pewnie trzeba będzie tak zrobić. A ile kasują za taki nie-rejestracyjny przegląd ?

Problem taki, że auto byćmoże będę sprzedawał na zimę i co tylko włożę mi się na pewno nie zwróci :( (no ale nie moge też doprowadzić do nędzy i rozpaczy;)
W zasadzie jak coś się kończy i przegląd przejdzie to chyba lepiej teraz przedłużyć bo koniec grudnia jak mam termin to na pewno nie będę miał kasy na wymiany :/
przemke
Badacz tematu
 
Posty: 172
Dołączył(a): 24 mar 2011, o 07:31
Lokalizacja: wrocław

Postprzez AdiK__ » 17 paź 2013, o 12:56

U nas na stacji bierzemy za taką ścieżkę do 40 zł.
Avatar użytkownika
AdiK__
Members
 
Posty: 1637
Dołączył(a): 19 sty 2011, o 15:49
Lokalizacja: Sokółka
Rocznik: 2003
Silnik: AVF+
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi


- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron