Czy wystarczą same sprężyny??

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

Czy wystarczą same sprężyny??

Postprzez Red_Devil » 17 sie 2007, o 19:24

Witam
Czy próbowaliście może zakładać krótsze spreżyny dokładnie -40mm na standardowe amorki??Czy nie bedzie problemu że moga sie rozsypać szybciej??Z tego co niektórzy mówia to wypada założyc krótsze amorki,ale jakie jest wasze zdanie.Z góry dzieki za odpowiedzi.
Pozdro
Red_Devil
Berbeć
 
Posty: 13
Dołączył(a): 12 sie 2007, o 15:37
Lokalizacja: Łomianki

Czy wystarczą same sprężyny??

 

Postprzez Rider » 17 sie 2007, o 20:23

Red_Devil, moim zdaniem spokojnie mozesz zalozyc -40 na seryjny amor!! wiadomo sam amortyzator ma wtedy krotszy skok wiec nie pracuje w pelnym wymiaze, ale przy -40 nie jest zle, jak bys zakladal -60 to krotszy amor jest nawet bardziej niz zalecany ;)
Volkswagen Klub Polska #853
E-pluribus unum
Avatar użytkownika
Rider
Badacz tematu
 
Posty: 155
Dołączył(a): 8 lip 2007, o 22:37
Lokalizacja: Pomorze

Postprzez rado » 17 sie 2007, o 20:41

Ja mialem kiedys zalozone kiedys sprezynki -40 na standardowe amorki, pol roku pojezdzilem i sie posypaly, tylko tylko ze nie wiem ile amorki smigaly po niemcowie byly to oryginaly vw. Moim zdaniem smialo takie sprezynki mozesz zarzucic:)
rado
Czytacz
 
Posty: 39
Dołączył(a): 22 lip 2007, o 10:15
Lokalizacja: Koszalin/Grudziadz

Postprzez DJ Mays » 23 wrz 2007, o 14:27

:-/ jasna sprawa ze posypią sie amorki ..... jesli zmieniamy zawieszenie to juz trzeba dopasowac amorki wzglendem sprężyn ... obowiązkowo
Avatar użytkownika
DJ Mays
Czytacz
 
Posty: 53
Dołączył(a): 22 wrz 2007, o 12:44
Lokalizacja: Ruda Maleniecka

Postprzez lupus » 2 paź 2007, o 20:51

Możesz założyc ale to nie to co całośc w komplecie.Amorki najlepiej gwint i będzie miodzio :mrgreen: Jeśli nie masz zbyt dużo kaski kup jakiś tańszy komplecik np.GT cupline lub SUPERSPORT nie są to co prawda super jakościowe komplety ale gwarancja chyba na roczek a mam paru znajomych którzy śmigają na tym juz pare sezonów
VW JEST JAK NARKOTYK
Avatar użytkownika
lupus
Czytacz
 
Posty: 25
Dołączył(a): 1 paź 2007, o 21:12
Lokalizacja: GDANSK


- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości