Moderator: Moderator
Posty: 3
• Strona 1 z 1
czy wymienic teraz amortyzatory
siemka ma golfa 3 gt i zastanawiam sie bo z jednej strony przysiadł z tyłu nieznacznie. mam odłożoną kasę na amortyzatory i sprężyny. ale tu pytanie planuje wyjazd w gory wymienic je teraz czy późnej po powrocie. znajomi mowia ze treaz nie warto bo w gorach i tak dostaną. co myslicie?
- krzysiek--19
- Berbeć
- Posty: 2
- Dołączył(a): 11 mar 2013, o 21:43
- Lokalizacja: mława
krzysiek--19 napisał(a):siemka ma golfa 3 gt i zastanawiam sie bo z jednej strony przysiadł z tyłu nieznacznie. mam odłożoną kasę na amortyzatory i sprężyny. ale tu pytanie planuje wyjazd w gory wymienic je teraz czy późnej po powrocie. znajomi mowia ze treaz nie warto bo w gorach i tak dostaną. co myslicie?
Słuchaj się znajomych to w sandałach w zimę będziesz chodzić.
Skoro są już tak zużyte że tył wyraźnie przysiadł to należałoby je wymienić. Jeśli sprężyny są ok to wystarczy wymienić same amortyzatory. Pomyśl jak będzie wyglądać trasa w załadowanym samochodzie , tył siądzie jeszcze bardziej. Nie ma co oszczędzać na bezpieczeństwie swoim i najbliższych. Poza tym niesprawne amortyzatory pociągną za sobą szybsze zużycie się tulei, łożysk... Chytry dwa razy traci. Pamiętaj.
-

Paweu - Members
- Posty: 4281
- Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
- Rocznik: 1111
- Silnik: 0.8
- Paliwo: CNG
- Nadwozie: cabrio
Posty: 3
• Strona 1 z 1
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości