chrobotanie w prawym kole

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

chrobotanie w prawym kole

Postprzez areckiwi » 29 mar 2014, o 11:37

Witam wszystkich mam pewien problem...mianowicie parę miesięcy temu gdy skrecalem w lewo zaczelo cos chrupac... Wymienilem przegub i nic... Mechanik sprawdzil zawieszenie i niby wszystko Oki...problem nie zniknol...pojechalem do innego i stwierdzil ze moze gorne lozyska na amortyzatorze... Gdy rozebral caly amor okazali sie ze amory są od zwyklego golfa sprężyny sportowe ogólnie balagan zatem dlugo nie myslalem i kupilem gwint od mapeta i dobralem reszte do gti tak jak powinno byc.... I...to samo zalamuje ręce co to moze byc ręce mi opadają...pomozcie...
areckiwi
Czytacz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 4 mar 2014, o 21:43
Lokalizacja: Łódź

chrobotanie w prawym kole

 

Postprzez k-m-r1 » 29 mar 2014, o 18:18

nie wiadomo bo chrupanie to wszystko morze byc

u mnie czeszczało
przestało jak wymieniłem gumy od mcpersona

i znów coś zaczeło
ogólnie to mam głęboko to


podnies auto i krec

jak nic nie będzie to szukac w mcpersownie
jak bedzie piszczało to koncówki drażka mcpersona ale one nie piszczą ...
Ostatnio edytowano 29 mar 2014, o 18:21 przez k-m-r1, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław

Postprzez areckiwi » 30 mar 2014, o 13:25

sprawdzę... ale to nie jest piszczenie na pewno...to raczej dobijanie obijanie chropanie ...
areckiwi
Czytacz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 4 mar 2014, o 21:43
Lokalizacja: Łódź

Postprzez deusiwo » 30 mar 2014, o 14:07

Jak jest sworzeń wahacza zatarty to tez może dziwne odgłosy wydawać
Avatar użytkownika
deusiwo
Members
 
Posty: 1383
Dołączył(a): 9 wrz 2012, o 19:55
Lokalizacja: Wisła
Rocznik: 95
Silnik: ADZ
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez areckiwi » 30 mar 2014, o 18:11

deusiwo napisał(a):Jak jest sworzeń wahacza zatarty to tez może dziwne odgłosy wydawać

ale mam to tylko gdy skręcam w lewo w prawo nic nie slychac...to nie wiem czy to sworzeń...
areckiwi
Czytacz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 4 mar 2014, o 21:43
Lokalizacja: Łódź

Postprzez k-m-r1 » 31 mar 2014, o 18:31

areckiwi, nagranie bo to możę byc nawet listwa od maglownicy...
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław

Postprzez areckiwi » 31 mar 2014, o 22:25

k-m-r1 napisał(a):areckiwi, nagranie bo to możę byc nawet listwa od maglownicy...

mam nagrać ten dzwięk ???postaram się :-D

[ Dodano: 2014-04-01, 18:36 ]
Czy to moze byc poduszka pod silnikiem...chodzi mi o to czy gdyby byla oberwana to rura przewód od powietrza kolanko obijalo by sie od metalowej części gdzie wychodzi amortyzator tzn talerzyki...
areckiwi
Czytacz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 4 mar 2014, o 21:43
Lokalizacja: Łódź

Postprzez k-m-r1 » 2 kwi 2014, o 20:33

wszystko możliwe
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław

Postprzez areckiwi » 2 kwi 2014, o 21:33

przyczyna znaleziona :-D ...tak jak pisałem rura dolotowa od powietrza (mam aluminiową) obijała się od osłony obudowy metalowej amortyzatorów a poduszka przednia silnika trochę sie wyrobiła...
areckiwi
Czytacz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 4 mar 2014, o 21:43
Lokalizacja: Łódź

Postprzez nocki2 » 6 kwi 2014, o 17:29

Witam Panowie i Panie nie chcę zaśmiecać forum więc dołączę się w tym temacie. Mianowicie mam problem metalicznego klekotu na dziurach tak jak by coś było luźne i tłukło o inny element.W autku wymienione wszystkie tuleje.Dwa razy wjeżdżałem na SKP i diagnosta twierdzi że w zawieszeniu ani układzie kierowniczym nie ma żadnych luzów . Sam również wchodziłem pod auto i nic nie czuć no może na półosiach ale tak by to raczej nie klekotało.Jadąc po nierównościach jak wcisnę delikatnie hamulec to klekot ustaje.I tu moje pytanie czy przednie zaciski hamulcowe mogą być tego przyczyną i jak się z tym uporać Pozdrawiam
nocki2
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 16:53
Lokalizacja: Kołobrzeg


- - - Skrzynia biegów NV400



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości

cron