Zakup golfa III

Kupujesz Golfa ? - Tu uzyskasz odpowiedzi na pytania, które Cię dręczą przed jego zakupem.

Moderator: Moderator

Zakup golfa III

Postprzez hooczek18 » 20 maja 2014, o 10:56

Witam wszystkich zamierzam wybrać się po http://otomoto.pl/volkswagen-golf-gti-C33196383.html oto golfa czy ktoś coś może wie na jego temat ?
hooczek18
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 28 lut 2012, o 12:45
Lokalizacja: Pruszków

Zakup golfa III

 

Postprzez Pro100 » 20 maja 2014, o 12:38

Zwróć uwagę na pomalowaną gumę miedzy drzwiami a budą, być może jest to słabo pomalowane "do sprzedania" jednak przez zdjęcia można tylko gdybać ;)
Avatar użytkownika
Pro100
VIP
 
Posty: 2623
Dołączył(a): 22 cze 2008, o 16:38
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Rocznik: 93
Silnik: R32
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez hooczek18 » 20 maja 2014, o 12:41

Też zwróciłem na to uwagę to że jest cały pomalowany to widać z daleka tylko pytanie pada właśnie jak jest pomalowany :) próbowałem znaleźć go na forum lecz mi się to nie udało, a dość mam już jeżdżenia i oglądania gdyż w niedziele zrobiłem ponad 300km za golfami i żaden nie był wart swojej ceny a połowa miała na sobie tyle szpachli że ściany można by z niej stawiać...
hooczek18
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 28 lut 2012, o 12:45
Lokalizacja: Pruszków

Postprzez Gesiu_15 » 20 maja 2014, o 12:45

napewno był malowany :-) zdjęcia porobione jak samochód był od razu bo umyciu , zdjęcia ci niczego nie pokażą , trzeba było jechać obejrzeć co i jak . Bo tak w ogłoszeniu wszystko pięknie , gonisz samochód ileś tam km i kiszka blada :-)
Avatar użytkownika
Gesiu_15
Moderator Globalny
 
Posty: 3757
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 21:32
Lokalizacja: Kielce
Rocznik: 1994
Silnik: 2.0 2E GTI
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez hooczek18 » 20 maja 2014, o 12:57

nie uśmiecha mi się znów walić ponad 200 km w jedną stronę żeby znów zawieźć się na kolejnym golfie dobrze by było go znaleźć na jakimś forum ale go chyba nie ma...


a tego pana kojarzycie ? http://allegro.pl/golf-gti-tdi-20-jahre ... 40292.html
zdaje mi się że gdzieś go widziałem...
hooczek18
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 28 lut 2012, o 12:45
Lokalizacja: Pruszków

Postprzez deusiwo » 22 maja 2014, o 15:52

Co do tego pierwszego to spróbuj znaleźć kogoś z okolicy żeby Ci podjechał i sprawdził, o choćby poproś kogoś z forum :)
Avatar użytkownika
deusiwo
Members
 
Posty: 1383
Dołączył(a): 9 wrz 2012, o 19:55
Lokalizacja: Wisła
Rocznik: 95
Silnik: ADZ
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez simi-s1 » 24 maja 2014, o 23:15

co do pierwszego GT TDI sierpy ma na kicie jakimś, brak listew bocznych razem około 280zł same listwy + 80zł narożniki dostępne tylko z drugiej ręki bądź ASO)
Musisz sprawdzić podłogę nie raz przytyrał bo siedział dużo niżej, spójrz na zderzak z przodu.
Bez włożenia go na lewarek przez Właściciela nie brałbym się nawet za dalsze oglądanie. Gdybypodłoga była ok to auto fajne nawet bardzo , powiedz Mu żeby Ci zrobił zdjęcie od przodu auta stojąc przed nim byś zobaczył czy szpary między błotnikami a maską są w normie zdjęcie podłogi to myślę że powinno być

[ Dodano: 2014-05-24, 22:26 ]
ten drugi (czarny) fajny, ale też musisz oglądnąć-najlepiej z Kimś z forum co się zna i co ma trójkę taką.

mając Golfa 1,6 znasz Jego stan jeśli jest ok blacha podłoga bądź prawie ok doprowadź go do ideału i swap na kaszlaka w 3-3,5k się zmieścisz ze swapem a za resztę ogarniesz i kupisz rarytasów i zrobisz to na spokojnie i pewnośc 100% że masz dobrze zrobione auto...
simi-s1
Czytacz
 
Posty: 43
Dołączył(a): 27 gru 2012, o 14:20
Lokalizacja: KatoVWice

Postprzez hooczek18 » 25 maja 2014, o 09:55

[ Dodano: 2014-05-24, 22:26 ]
ten drugi (czarny) fajny, ale też musisz oglądnąć-najlepiej z Kimś z forum co się zna i co ma trójkę taką.

Bylem wczoraj obejrzeć te 20 jahre dojeżdżając do miejscowości w której ustawiłem się z właścicielem zaczął padać deszcz dość obficie co mieliśmy wyjść obejrzeć samochód to zaczynało tak lać że nie dawało rady samochód był ok podłoga polepione korki afn sprawował się dobrze zawiasy były ok nic nie pukało jedyny mankament to bijące koła ale to opony do ogarnięcia zszedłem do ceny 7500 i tu zaczęły się kolejne dziwne przypadki objechałem 3 bankomaty w jednym nie było pieniędzy w 2 była tylko część a 3 w ogóle nie działał jakieś miałem złe obawy jak to mówią (zabobony) jak by wszystko mówiło żebym nie brał tej fury :) i teraz się zastanawiam czy wracać po niego czy nie

simi-s1 napisał(a):mając Golfa 1,6 znasz Jego stan jeśli jest ok blacha podłoga bądź prawie ok doprowadź go do ideału i swap na kaszlaka w 3-3,5k się zmieścisz ze swapem a za resztę ogarniesz i kupisz rarytasów i zrobisz to na spokojnie i pewnośc 100% że masz dobrze zrobione auto...


co do mojego golficzka jest to totalnie łysa wersja silnik dużo pali drzwi są do zrobienia progi do wstawienia a najgorszą opcją są purchle pod tylną szybą od strony pasażera golfa rozebrałem do łysego wiem że nie był bity podłogę w nim zrobiłem przy korku za pasażerem reszta oryginał ale trzeba by w nim od groma żeby porobić najgorsza jest blacha.
Ostatnio edytowano 25 maja 2014, o 09:59 przez hooczek18, łącznie edytowano 1 raz
hooczek18
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 28 lut 2012, o 12:45
Lokalizacja: Pruszków

Postprzez simi-s1 » 25 maja 2014, o 19:50

a Sprzedający podniósł auto przy Tobie z każdej strony jak nie a wrócisz po niego poproś o to Ty nie tykaj niech on to zrobi. podstaw cegły luknij napodłogę albo na kanał wjedź.
Sprawdź jak przyspiesza zapytaj o wtryski kiedy i czy były robione jak niebyły a przebieg duży może je coś... (a to 500-600zł) spytaj o turbo (800zł) świeczki żarowe kiedy i jak nie poprzegwarancją to olej... bo na dzień dobry masz ma 2k w przeciągu pół roku... jakbym jasprzedawał swojego i byś do mnie przyjechał dostałbyś gwarancję na wszystko- pod maską mam 80% nowych ori rzeczy VW no akuśmam Bosch Silver a nie Varte jak ori były:P na każdą naprawę mam papier a też się napaliłem nagolfa bo szybki jak pieron dałem 6,7k wchwili obecnej prawie drugie tyklewłożyłem ;) i też myślałem a sprzedam... ale jest to nieopłacalne
simi-s1
Czytacz
 
Posty: 43
Dołączył(a): 27 gru 2012, o 14:20
Lokalizacja: KatoVWice


- - -



Powrót do Zakup kontrolowany - Kupujemy Golfa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości