Tedeik

Kupujesz Golfa ? - Tu uzyskasz odpowiedzi na pytania, które Cię dręczą przed jego zakupem.

Moderator: Moderator

Tedeik

Postprzez Zozol:) » 26 maja 2015, o 19:19

Hellou.

W końcu nadszedł czas że przydało by sie kupić golfa bo hajs sie zgadza ;d ale mam dylemat ;d czy 1Z czy AFN mam budżet niby 5k no ale chce coś za 4k kupić bo pewno nie znajdę ideału co nie będzie trzeba przy nim dziubac i pytanie co mniej awaryjne i czy 1Z jest podatny na zmiane mapy silnika bla bla (zwiększenie mocy) bo kusi mnie AFN ale dorwać coś zadbanego w mojej okolicy to serio cud.. Mocy mi brakuje bo mój 70 konny ford w dieslu już nie jest taki jak w młodości i czasem kapke siara jak mnie fiat sc na 2 pasie bierze ;c
Avatar użytkownika
Zozol:)
Czytacz
 
Posty: 84
Dołączył(a): 23 lis 2010, o 16:02
Lokalizacja: SCI > Cieszyn
Rocznik: 1995
Silnik: 1.9 TD
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Tedeik

 

Postprzez GolfiarzJR » 26 maja 2015, o 20:11

Zozol:), Ja osobiscie polecam 90km TDI z długą skrzynią , silnik bardzo żwawy przy czym całkiem ekonomiczny, za 4k idzie kupić coś dobrego z mfa , półkubełkami , pakietami GTD , i oczywiscie zadbanym silnikiem , a te tysiak mozesz sobie do razu na wymiane wszystkich rzeczy w silniku zainwestować po kupnie , takie moje zdanie
Avatar użytkownika
GolfiarzJR
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 11 maja 2014, o 19:52
Lokalizacja: Świetochłowice
Rocznik: 1984
Silnik: 2.5
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Golf Maniak » 26 maja 2015, o 20:13

Jeden i drugi silnik diesla vw jest dobry i raczej mało awaryjny :)

Ps moim zdaniem trochę nie do końca właściwy dział -> bardziej widział bym to w kategori silniki diesla
Golf Maniak
Members
 
Posty: 1165
Dołączył(a): 4 lis 2012, o 09:30
Lokalizacja: Sosnowiec
Rocznik: 1997
Silnik: 1595 AFT
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Zozol:) » 26 maja 2015, o 21:30

Właśnie co do wyposażenia to GTD nie upolujesz ;c fakt z pół kubełkami są ale tak jak mówie takie GT/GTD nie widze ;cc jak zły dział to przepraszam troche sie zapuściłem z forum :P

a dodam że szukam czegoś do 50km ode mnie maks bo dalej mi szkoda sie zapuszczać już sie przejechałem na 1 aucie znaczy jak szukałem pojechałem dość spory kawałek po niego na foto mmmm super w rl ruina ...
Avatar użytkownika
Zozol:)
Czytacz
 
Posty: 84
Dołączył(a): 23 lis 2010, o 16:02
Lokalizacja: SCI > Cieszyn
Rocznik: 1995
Silnik: 1.9 TD
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Paweu » 27 maja 2015, o 20:58

Golf Maniak napisał(a): bardziej widział bym to w kategori silniki diesla


A user ma jakiś problem ze swoim tdi? Bo ja tu nie widzę. xD



*musiałem :D


ja bym szukał aaz'ta :D.
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez PREMIER » 29 cze 2015, o 04:19

Ja takze polecam AAZ -silnik prosty wytrzymaly . z boost pinem mam jakies 94 KM, duzo osób sie dziwi ze golfik tak lata :-D
ja jak bym kupowował to celował na 110 KM ale jak mówisz ciezko cos naprawde porządnego znaleźć.
,,Teraz golfem trójką śmigam niezawodna fura jest....''
mój golfik-
moj-golf/mk3-klekot-family-by-premier-t60735.html
Avatar użytkownika
PREMIER
Badacz tematu
 
Posty: 174
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 07:57
Lokalizacja: SKARYSZEW /K RADOMIA

Re: Tedeik

Postprzez VW_parts » 12 lip 2015, o 20:17

taaa i aaz w bucie pali około 9l do tego przy modach . 1z po modach przy 140/h pali 6.5l ,chyba ze na krótkie odcinki i jazdy w koło komina to aaz może być ,wg mnie to już za stary motor i cięzko kupic dobry silnik . z tdi łatwiej jest tego masa za grosze
części go golf II golf III Vento ,passat b3 ,jak coś to pw :)
Avatar użytkownika
VW_parts
Czytacz
 
Posty: 24
Dołączył(a): 30 cze 2015, o 14:43
Lokalizacja: Pacyna
Rocznik: 1
Silnik: TDI
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Zakup kontrolowany - Kupujemy Golfa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości