syncro po kolizji

Kupujesz Golfa ? - Tu uzyskasz odpowiedzi na pytania, które Cię dręczą przed jego zakupem.

Moderator: Moderator

syncro po kolizji

Postprzez Pozor » 25 lut 2014, o 19:20

cześć mam pytanie na temat tego samochodu http://tablica.pl/oferta/volkswagen-gol ... 971f821b04 szukam syncro w 5D z niemiec po to by móc robić projekt TD w syncro także samochód rozbierany i tak na części pierwsze i będzie zmieniany kolor wszystkie te kryteria ten samochód spełnia (5D,sprowadzony,silnik 4 cyl,syncro) cena też jest przystępna bo znaleźć syncro w hatchbacku za 2200 to wyczyn a ceny zaczynają się od 4000 zł wyposażenie też nie jest złe . pytanie tylko czy da się przerobić jakoś wlew paliwa na diesla ?? i czy przewody paliwowe ze zwykłego golfa podejdą ? bo zmiana paliwa mnie nie przeraża tylko nie wiem jak wygląda kwestia tylko w tych 2 przypadkach.
Avatar użytkownika
Pozor
Members
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 17:24
Lokalizacja: GST (Kaliska)

syncro po kolizji

 

Postprzez murgen » 25 lut 2014, o 19:35

Ale syncro w dieslu sa bez przerabiania wiec po co kombinowac :?:
Avatar użytkownika
murgen
Gaduła
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lip 2012, o 07:29
Lokalizacja: podkarpacie

Postprzez Pozor » 25 lut 2014, o 20:15

tylko weź znajdź tanio tzn. do 3500 tyś hatchbacka 5D w tdi są same kombiaki i już mnie to powoli frustruje bo co widzę tdi za 3500 a tu kombi i czar prysł :zdegustowany: a jak już hatch to od 4500 i wyżej w tdi a benzyniaków jest pełno i to w dodatku tanio ja i tak skrzynię będę przerabiał bo ori przełożenia w skrzyni syncro tdi są beznadziejne zamiast tego wlecą tryby ze skrzyni albo ASD albo GGU i wtedy to będzie jazda :super: więc skrzynia od beny mi nie przeszkadza bo i tak tryby zmienię . a Silnik tdi wg. mnie jest zbyt brutalny i wolę zostać z moim TD :mrgreen: który daje lepszą frajdę a w dodatku nikt nie zmontował AAZ w syncro
Avatar użytkownika
Pozor
Members
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 17:24
Lokalizacja: GST (Kaliska)

Postprzez murgen » 25 lut 2014, o 20:25

Mysle ze problem paliwa jest do ogarniecia bez problemu. Fakt ze kombiaki sa tansze, i jakos tak w dieslu sie trafiaja.
Avatar użytkownika
murgen
Gaduła
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lip 2012, o 07:29
Lokalizacja: podkarpacie

Postprzez Pozor » 25 lut 2014, o 20:36

nic póki co chyba zapomnę o tym samochodzie i dalej będę szukał w tdi bo do obecnego golfa trzeba silnik wtedy też włożyć żeby sprzedać a benzyny nie wsadzę przecież :lol:
Avatar użytkownika
Pozor
Members
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 17:24
Lokalizacja: GST (Kaliska)


- - -



Powrót do Zakup kontrolowany - Kupujemy Golfa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości