Kupno GTI Mk3

Kupujesz Golfa ? - Tu uzyskasz odpowiedzi na pytania, które Cię dręczą przed jego zakupem.

Moderator: Moderator

Kupno GTI Mk3

Postprzez VolDan » 7 mar 2015, o 17:55

Siemka, proszę was o rade. Oglądałem wczoraj Golfa MKIII GTI 2.0 8V. progi na 90% do wymiany, błotnik zgnity w miejscu w którym jestem zdziwiony, dziurka w kielichu na 2 palce po czyszczeniu na 4cm pewnie będzie. gaz na blosie 1 gen (syf) silnik do umycia wstawiana łata w podłodze. Wyposażenie grzane czerwone recaro, climatronic el. szyb i lusterka. podłuznice przy aku wygladał na bezwypadkowe sugerowałem sie otworami które były idealnie okrągłe. Butla jeszcze ma 3 lata
Gaz mam w podłodze, nie w bagażniku
VolDan
Moderator Globalny
 
Posty: 680
Dołączył(a): 7 wrz 2014, o 15:22
Lokalizacja: Wrocław
Rocznik: 92
Silnik: ABD POWER
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Kupno GTI Mk3

 

Re: Kupno GTI Mk3

Postprzez Golf Maniak » 7 mar 2015, o 18:04

VolDan napisał(a):Siemka, proszę was o rade. Oglądałem wczoraj Golfa MKIII GTI 2.0 8V. progi na 90% do wymiany, błotnik zgnity w miejscu w którym jestem zdziwiony, dziurka w kielichu na 2 palce po czyszczeniu na 4cm pewnie będzie. gaz na blosie 1 gen (syf) silnik do umycia wstawiana łata w podłodze. Wyposażenie grzane czerwone recaro, climatronic el. szyb i lusterka. podłuznice przy aku wygladał na bezwypadkowe sugerowałem sie otworami które były idealnie okrągłe. Butla jeszcze ma 3 lata


Cóz to już sam musisz sobie odpowiedziec na to pytanie czy masz zamiar kupić tego Gti-ka i włożyć w niego kase i użytkować czy nie?Ja osobiście bym sobie darował jeśli nie masz jakiś dodatkowych funduszy na nie przewidziane wydatki zaraz po kupnie (a wnioskując po opisie zapewne takowe będą).Jeśli juz zdecydowałbyś sie na zakup tego egzemplarza targuj ile max da sie cene :) (zawsze możesz sobie go kupić jako dawcę części).
Golf Maniak
Members
 
Posty: 1165
Dołączył(a): 4 lis 2012, o 09:30
Lokalizacja: Sosnowiec
Rocznik: 1997
Silnik: 1595 AFT
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Paweu » 7 mar 2015, o 18:06

no i ?

Masz miejsce, cierpliwość, umiejętności, hajs i drugie auto by nie przemieszczać się po niezbędne części do auta z przysłowiowego buta? Jeśli tak to bierz.

Chyba że buda w dużo gorszym stanie niż to wygląda na pierwszy rzut oka. Sprawdziłeś tylne błotniki od wewnątrz obok lamp? Jeśli i tam nie ma większych niespodzianek to może warto sie nad nim zastanowić.
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez VolDan » 7 mar 2015, o 19:42

oglądałem go w nocy przy świetle latarki z komórki i sam stan kielicha i syfu jakiego panował pod maska mnie przeraził. jak by zszedł do 3k to bym się zastanawiał (rok 94)
Gaz mam w podłodze, nie w bagażniku
VolDan
Moderator Globalny
 
Posty: 680
Dołączył(a): 7 wrz 2014, o 15:22
Lokalizacja: Wrocław
Rocznik: 92
Silnik: ABD POWER
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez GolfiarzJR » 7 mar 2015, o 21:46

VolDan, dużo roboty z nim będzie ale wkoncu to GTI zawsze jest warto ratować , bedziesz miał project na długie lata jesli masz cierpliwośc , ja bym brał jak wnętrze jest w dobrym stanie :) reszte idzie ogarnąc ;] :padam:
Avatar użytkownika
GolfiarzJR
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 11 maja 2014, o 19:52
Lokalizacja: Świetochłowice
Rocznik: 1984
Silnik: 2.5
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez VolDan » 8 mar 2015, o 15:53

wszystko fajnie ale ja potrzebuje auto na co dzień ;P ja wiem że to GTI ja choruje na to odkąd kupiłem swoje mk czy. chyba odpuszczę i poszukam czegoś mniej zjedzonego :P
Gaz mam w podłodze, nie w bagażniku
VolDan
Moderator Globalny
 
Posty: 680
Dołączył(a): 7 wrz 2014, o 15:22
Lokalizacja: Wrocław
Rocznik: 92
Silnik: ABD POWER
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Golf Maniak » 8 mar 2015, o 19:55

VolDan napisał(a):wszystko fajnie ale ja potrzebuje auto na co dzień ;P ja wiem że to GTI ja choruje na to odkąd kupiłem swoje mk czy. chyba odpuszczę i poszukam czegoś mniej zjedzonego :P


Dobra decyzja :) Nie ma się co napalać na zakup tylko podjeść do zakupu na chłodno.
Golf Maniak
Members
 
Posty: 1165
Dołączył(a): 4 lis 2012, o 09:30
Lokalizacja: Sosnowiec
Rocznik: 1997
Silnik: 1595 AFT
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez klaudek669 » 12 mar 2015, o 19:40

Dokładnie, daruj sobie. 3 tysie za taki stan to zdecydowanie za wysoka cena, myślę że po widnemu było by jeszcze gorzej :mrgreen:
Avatar użytkownika
klaudek669
Badacz tematu
 
Posty: 320
Dołączył(a): 14 lis 2013, o 00:12
Lokalizacja: Kłodawa

Postprzez VolDan » 12 mar 2015, o 23:29

poszukam totalnego gruza i wsadze do swojej zdrowej budy ;P jak uda sie nająć garaż ;P
Gaz mam w podłodze, nie w bagażniku
VolDan
Moderator Globalny
 
Posty: 680
Dołączył(a): 7 wrz 2014, o 15:22
Lokalizacja: Wrocław
Rocznik: 92
Silnik: ABD POWER
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Zakup kontrolowany - Kupujemy Golfa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości