Kupno auta do 2.5 tys.

Kupujesz Golfa ? - Tu uzyskasz odpowiedzi na pytania, które Cię dręczą przed jego zakupem.

Moderator: Moderator

Kupno auta do 2.5 tys.

Postprzez Kapuchon » 16 wrz 2014, o 18:21

Witam. Zamierzam kupić golfa 3 na dojazdy do szkoły i pracy ( narazie dorabiam tylko ) maksymalnie do 2500 zł.
Koniecznie z lpg. Przeglądam olx i otomoto od kilku dni i jak narazie znalazłem tylko dwa.

http://olx.pl/oferta/golf-3-benzyna-z-g ... 0b1dab8fdc

Nie byłem jeszcze oglądać bo właścicielce pasuje dopiero w sobotę ale rozmawiałem przez telefon i do wymiany jest przednia szyba ( pęknięta ) i jeden próg ( nie wiem w jakim dokładnie stanie ). Mechanicznie autko rzekomo bez zarzutu. Sam nie wiem co o tym myśleć i czy warto jechać 100km w jedną stronę aby to obejrzeć. Niby w sobote ma już kilku chętnych na oględziny dlatego wybrałbym się tam z samego rańca :D Potrzebuje opini kogoś kto się zna na tych autkach. Wstępnie cena obniżona do 2300 na wymianę szyby. Do tego dochodzi jeszcze przerejestrowanie i oc do końca miesiąca ale to już inna sprawa.

Drugim autkiem jest :

http://olx.pl/oferta/volkswagen-golf-ga ... 0b1dab8fdc

Nie rozmawiałem jeszcze na jego temat ale coś strasznie tanie jak na gti hm ? Silnik i skrzynia niby ok ale o blacharce ani słowa więc ciekawie pewnie nie ma. Ten golfik akurat z mojego miasta więc mam blisko.

Proszę o opinie.
Kapuchon
Berbeć
 
Posty: 14
Dołączył(a): 6 wrz 2014, o 21:44
Lokalizacja: Zabrze

Kupno auta do 2.5 tys.

 

Postprzez MiroGti » 16 wrz 2014, o 19:49

Kapuchon napisał(a):Nie rozmawiałem jeszcze na jego temat ale coś strasznie tanie jak na gti hm ? Silnik i skrzynia niby ok ale o blacharce ani słowa więc ciekawie pewnie nie ma. Ten golfik akurat z mojego miasta więc mam blisko.
Za te pieniądze Gti? to chyba że masz zapas drugie 2,5 tys na dokładkę ,możesz opatrzyć ale szału tam się bym nie spodziewał ,tzn zależy kto jakie ma oczekiwania do auta czy to ma być dupowuz czy lans
moj-golf/black-mk3-by-mirogti-t68213.html

Samochód jest dopiero wtedy szybki, kiedy rano stoisz przed nim i boisz się go otworzyć.
Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność – w kierowcy.
Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno.
Avatar użytkownika
MiroGti
Forumowy wyjadacz
 
Posty: 856
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 20:04
Lokalizacja: KDA
Rocznik: 97
Silnik: 2.0 AGG GTI
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Kapuchon » 16 wrz 2014, o 19:58

A co sądzisz o tym pierwszym ? Według właścicielki do wymiany tylko szyba, próg i letnie opony już łyse.
Kapuchon
Berbeć
 
Posty: 14
Dołączył(a): 6 wrz 2014, o 21:44
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez MiroGti » 16 wrz 2014, o 20:02

Jakbym miał brać tego pierwszego i łatać progi ,to wolałbym kupić tego drugiego gti i se go pomału doprowadzić na ori a przynajmniej jak silnik zdrowy to frajda z jazdy no i jakąś elektrykę tam widziałem i recaro fotele ,pomału se ogarniesz ;-)
Ostatnio edytowano 16 wrz 2014, o 20:14 przez MiroGti, łącznie edytowano 1 raz
moj-golf/black-mk3-by-mirogti-t68213.html

Samochód jest dopiero wtedy szybki, kiedy rano stoisz przed nim i boisz się go otworzyć.
Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność – w kierowcy.
Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno.
Avatar użytkownika
MiroGti
Forumowy wyjadacz
 
Posty: 856
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 20:04
Lokalizacja: KDA
Rocznik: 97
Silnik: 2.0 AGG GTI
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Kapuchon » 16 wrz 2014, o 20:13

Właśnie problem w tym że takie sensowne pieniądze zacznę dopiero zarabiać za rok jak skończę szkołę. Narazie zarabiam tylko na swoje wydatki.

Czy ten golf to rzeczywiście gti ? Takie nakładki na ranty nadkoli i jakoś koza trochę.
Kapuchon
Berbeć
 
Posty: 14
Dołączył(a): 6 wrz 2014, o 21:44
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez MiroGti » 16 wrz 2014, o 20:18

Środek wygląda że od gti mfa ma ,z zewnątrz do pakietu gti brakuje mu ori grila na dwa żebra i progów plastikowych , zawieszenie już od zwykłego ktoś założył tzn amor lub same sprężyny bo za wysoko stoi a tak poza tym to oki za te many
moj-golf/black-mk3-by-mirogti-t68213.html

Samochód jest dopiero wtedy szybki, kiedy rano stoisz przed nim i boisz się go otworzyć.
Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność – w kierowcy.
Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno.
Avatar użytkownika
MiroGti
Forumowy wyjadacz
 
Posty: 856
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 20:04
Lokalizacja: KDA
Rocznik: 97
Silnik: 2.0 AGG GTI
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Kapuchon » 16 wrz 2014, o 20:21

Jutro będę dzwonił jak to tam wygląda. Dam znać. Dzięki ! :-)

[ Dodano: 2014-09-16, 21:16 ]
Dziś ten gti wystawiony i już się sprzedał więc chyba nie był taki zły. Trudno :P
Kapuchon
Berbeć
 
Posty: 14
Dołączył(a): 6 wrz 2014, o 21:44
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez Paweu » 17 wrz 2014, o 00:32

Kapuchon napisał(a):Dziś ten gti wystawiony i już się sprzedał więc chyba nie był taki zły. Trudno


Na każdą taką potencjalną okazję przypada jeden saper.

Co do pojemności. Dla oszczędności na OC najrozsądniej 1.4 - 1.6 . Potencjalnie mk3 w z tymi pojemnościami powinny być najmniej złachane w tym przedziale cenowym.

Takiemu autku zawsze będzie coś dolegać. Ważne by nie borykało się z jakimiś poważnymi problemami.
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Kapuchon » 29 wrz 2014, o 16:31

Natrafiłem na coś takiego, co sądzicie ?

http://olx.pl/oferta/golf-iii-benz-lpg- ... cd0d04c17e
Kapuchon
Berbeć
 
Posty: 14
Dołączył(a): 6 wrz 2014, o 21:44
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez MiroGti » 29 wrz 2014, o 21:37

Wygląda ciekawie :-o za te pieniądze widać że auto klubowe było ,ja bym to jechał oglądać dobry temat do modów ;-)
moj-golf/black-mk3-by-mirogti-t68213.html

Samochód jest dopiero wtedy szybki, kiedy rano stoisz przed nim i boisz się go otworzyć.
Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność – w kierowcy.
Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno.
Avatar użytkownika
MiroGti
Forumowy wyjadacz
 
Posty: 856
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 20:04
Lokalizacja: KDA
Rocznik: 97
Silnik: 2.0 AGG GTI
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Opik » 29 wrz 2014, o 22:05

MiroGti, a to że klubowe to jakiś argument że jest dobre? :D Mało tutaj paździerzy które ledwo przegląd przechodzą? :hyhy:

jak jest blisko to można się kajtnąć obejrzeć, może akurat proste rzeczy do ogarnięcia będą
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Kapuchon » 29 wrz 2014, o 23:32

Tylko te progi. To są ori nakładki ? W golfach się nie orientuje bo dotychczas bardziej siedziałem w Ibizach 6k.
Kapuchon
Berbeć
 
Posty: 14
Dołączył(a): 6 wrz 2014, o 21:44
Lokalizacja: Zabrze

Następna strona

- - -



Powrót do Zakup kontrolowany - Kupujemy Golfa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość