Golf III 20 jahre

Kupujesz Golfa ? - Tu uzyskasz odpowiedzi na pytania, które Cię dręczą przed jego zakupem.

Moderator: Moderator

Golf III 20 jahre

Postprzez kaldan » 19 lut 2014, o 02:22

Witam.
Chcę wrócić na stare śmieci tzn. miałem już Golfa III GTI byłem zadowolony, poźniej przesiadłem się na e39 528 limuzyna ale mało mocy, teraz mam Audi TT Q po chipie na 253KM, wszystko o-ke gdyby nie to, że mała jest, nie raz muszę jechać w 3-4 osoby to już katorga, samemu mnie też mało miejsca. Wpadł mi w oko ten egzemplarz cena jest duża ale jak rodzynek to chyba warto jakie uwagi?

http://allegro.pl/golf-gti-20-jahre-edi ... 26562.html
kaldan
Czytacz
 
Posty: 21
Dołączył(a): 17 wrz 2008, o 13:52
Lokalizacja: Kalisz

Golf III 20 jahre

 

Postprzez Paweu » 19 lut 2014, o 02:53

kaldan napisał(a):Wpadł mi w oko ten egzemplarz cena jest duża ale jak rodzynek to chyba warto jakie uwagi?


Silnik dokładnie umyty , wnętrze dość profesjonalnie wyplakowane. Tłumik sugeruje że starszy stateczny szkop tym raczej nie jeździł. Ogólnie klasyka gatunku... Bezwypadkowy , 200tyś przebiegu .. Typowe auto z Niemiec
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez murgen » 19 lut 2014, o 08:16

Ksiazka serwisowa wyglada jakby jedna osoba sobie wypelnila tylko dlugopisy zmieniala, wez od goscia win i sprawdz w serwisie czy daty przegladow i przebiegi sie zgadzaja, siedzenie kierowcy troche podkonczone, ja mam mniej chociaz licznikowo 300tys i cofany licznik. Moze z silnikiem abf poszukaj skoro z ciut mocniejszego sprzetu sie przesiadasz.
Avatar użytkownika
murgen
Gaduła
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lip 2012, o 07:29
Lokalizacja: podkarpacie

Postprzez Opik » 19 lut 2014, o 12:01

no ładnie wygląda, boczek fotela kierowcy jest w idealnym stanie więc dużo więcej nie ma nalatane jak licznik pokazuje. Siedzisko minimalnie wytarte ale to też nic dziwnego. Wnętrze ogólnie w porządku, szkoda trochę że korbotronik z tyłu, ale do przebolenia
Możesz pojechać obadać temat dokładniej, podłoga, mechanika. Bo wygląda całkiem całkiem
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez kaldan » 19 lut 2014, o 12:35

VIN: WVWZZZ1HZVW079736
Tylko 2.0 8V wchodzi w grę, chce prosty silnik miałem już taki.
Mocowo już się spełniłem i dojrzałem do tego, że i tak nie idzie tego wykorzystać , a tylko spalanie i koszty generuje.
kaldan
Czytacz
 
Posty: 21
Dołączył(a): 17 wrz 2008, o 13:52
Lokalizacja: Kalisz

Postprzez Opik » 19 lut 2014, o 13:06

vin nic Ci nie da bo VW już od dawna nie udostępnia swojej bazy, nawet pracownicy aso mają wielki problem żeby coś sprawdzić "dla siebie"
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez kaldan » 19 lut 2014, o 14:16

No to lipa. Paweu_mk3 możesz rozwinąć to klasyka gatunku?
Ogólnie zagłębie handlarzy ten Gostynin.
kaldan
Czytacz
 
Posty: 21
Dołączył(a): 17 wrz 2008, o 13:52
Lokalizacja: Kalisz

Postprzez Yarros » 19 lut 2014, o 19:24

Opik napisał(a):vin nic Ci nie da bo VW już od dawna nie udostępnia swojej bazy, nawet pracownicy aso mają wielki problem żeby coś sprawdzić "dla siebie"


G*wno prawda.. Rejestracja historii napraw jest dopiero od 2003 roku albo od 2004. jeśli po Tym czasie było to auto na serwisie to jest w centralnej ewidencji ELSA. Wiem bo pracuje dorywczo w serwisie VW jako pomocnik mechanika (praktyka). I sprawdzenie vinu to jest 2 minuty, podchodzisz do komputera wklepujesz vin i masz.. Jak ktoś nie jest pewny tego co pisze to niech nie pisze wgl..

[ Dodano: 2014-02-19, 18:33 ]
A co do tego golfa to to że ma książke serwisową wypisaną to nie znaczy że jest serwisowany w Autoryzowanym Serwisie. Kilka chwil i znalazłem adres po pieczątce tego " Autoservice " Wpisałem w mapy google i masz jak na dłoni..

http://goo.gl/maps/EC1KG

Czy na tej wiosce wygląda jakby to był Autoryzowany serwis volkswagena?
To że sprzedawcy piszą że był serwisowany to nie znaczy że to jest serwis tylko u Pana jaśka w stodole to ja też moge serwisować auto (po naszemy czyt. "Naprawić jak sie coś zepsuło albo olej zmienić")

A tak na poważnie teraz to ja bym od "handlarzy" nie kupował.. Już bym wolał znaleść od normalnego człowieka z forum czy to tu czy na vwgolf.pl I poprostu kupić z pewnych rąk z tematem na forum i wiesz wszystko co sie działo i wgl.. To jest lepsze niż zasrany rejestr VIN..
Kontakt:
tel. 518117699
gg. 403204
Yarros
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 kwi 2011, o 11:09
Lokalizacja: Czernichów

Postprzez Neizok » 20 lut 2014, o 23:38

Oj kurde chcialbym takiego :) może kiedyś sobie sprawie...
:ok:
Avatar użytkownika
Neizok
Badacz tematu
 
Posty: 235
Dołączył(a): 10 lip 2013, o 00:11
Lokalizacja: Kraków

Postprzez przemo87 » 25 lut 2014, o 15:01

Obserwuje ogłoszenia tego handlarza od dobrych kilku lat od kiedy szukałem mk3 i każdy Golf od niego wygląda jak nowy... tylko nie wiem skąd oni biorą takie cacka, w Niemcowni są owszem ładne sztuki z niskim przebiegiem ale kosztują 5 tyś Euro... a to jest magia zdjęć i dobrego odpicowania :-D
ale jeśli podłoga itd byłaby w porządku to czemu nie...
Avatar użytkownika
przemo87
Badacz tematu
 
Posty: 158
Dołączył(a): 3 maja 2011, o 12:37
Lokalizacja: Radom-Wielogóra

Postprzez kaldan » 26 lut 2014, o 11:34

No spoko, każdy mi pisze ogląda obserwuje ogłoszenia handlarza itd. a czy ktoś oglądał może powiedzieć, że to handlarz i sprzedaje buble?

Wiadomo magia zdjęć, wystarczy umyć porządnie auto dobre oświetlenie lustrzanka i jedziemy.
Wymienione auto spełnia wszystkie moje wymagania dlatego zainteresowałem się tą sztuką.

Jedyne co mi było to porozmawiać ze sprzedającym, co prawda odpadło mi ucho bo rozmawialiśmy dobrą godzinę o sprzedawanym aucie, T2 i silnikach do niego oraz Golfie II. Z rozmowy wynikało, że osoba zna się na Volkswagenach.
kaldan
Czytacz
 
Posty: 21
Dołączył(a): 17 wrz 2008, o 13:52
Lokalizacja: Kalisz

Postprzez przemo87 » 26 lut 2014, o 13:51

Tak, mogę Ci powiedzieć że to jest handlarz i pewnie że się zna bo od lat sprowadza Volkswageny... jak się tak napaliłeś to jedź i bierz :-D
a nikt nie napisał że sprzedaje buble, może potrafi ucelować dobre sztuki dlatego kosztuje 10 a nie 5 tyś... chociaż to na DOBREGO Jahre z niemiec i tak niewiele...
Avatar użytkownika
przemo87
Badacz tematu
 
Posty: 158
Dołączył(a): 3 maja 2011, o 12:37
Lokalizacja: Radom-Wielogóra

Następna strona

- - -



Powrót do Zakup kontrolowany - Kupujemy Golfa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość