Golf III 2.0 KAT 115 KM

Kupujesz Golfa ? - Tu uzyskasz odpowiedzi na pytania, które Cię dręczą przed jego zakupem.

Moderator: Moderator

Golf III 2.0 KAT 115 KM

Postprzez Xarsis » 17 wrz 2014, o 20:13

Cześć :)
Kumpel planuje zakup pierwszego auta, jako fanatyk golfów doradziłem mu właśnie na te auta zwracać uwagę :P

Znalazł na OLX auto z pozoru w idealnym stanie, i to w naszym mieście :)
Tutaj link do aukcji: http://olx.pl/oferta/vw-golf-iii-pilne- ... 830597fdd1

Teraz sprawa jest następująca:
Jesteście w stanie powiedzieć cokolwiek o tym silniku? Polecacie go, czy raczej sobie darować, bo jako właściciel 1.9TDi mam małe pojęcie o silnikach benzynowych :)
Avatar użytkownika
Xarsis
Czytacz
 
Posty: 21
Dołączył(a): 21 mar 2012, o 13:36
Lokalizacja: Gołdap

Golf III 2.0 KAT 115 KM

 

Postprzez Opik » 17 wrz 2014, o 20:29

Jak dla mnie najlepszy "zwykły" silnik do Golfa :D przy zadbanej sztuce osiągi naprawdę potrafią dać frajdę z jazdy i zadziwić właścicieli nowszych samochodów, awaryjność i spalanie na bardzo dobrym poziomie. Plus na pewno niższe przebiegi niż diesle

minusy to to, że niestety wiele tych samochodów jest zarżniętych :(


P.S za 3 tys nie kupisz zadbanego GTI, te wersje przestały pomału tanieć i ciężko dorwać dobrą sztukę za mały hajs. W tym na bank będzie coś do zrobienia, przyjrzyjcie się dokładnie wszystkim newralgicznym miejscom (robiłem temat o tym)
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Xarsis » 17 wrz 2014, o 20:34

Gdzie znajdę ten temat? :)

Dodam jeszcze, że facet jest pierwszym właścicielem w PL, i po rozmowie z nim można odnieść wrażenie, że z motoryzacją za dużo do czynienia nie ma, czyli może po prostu nim jeździł (wiem, żę to mało prawdopodobne, ale załóżmy, że nie wiedział ile to auto jest faktycznie warte :)

Podczas sprawdzania auta oczywiście będzie z nami mechanik, mam nadzieję, ze dopatrzy się ewentualnych nieprawidłowości


Aha, podłączenie pod komputer pozwoliłoby ocenić stan silnika?
Ostatnio edytowano 17 wrz 2014, o 20:49 przez Xarsis, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Xarsis
Czytacz
 
Posty: 21
Dołączył(a): 21 mar 2012, o 13:36
Lokalizacja: Gołdap

Postprzez Opik » 17 wrz 2014, o 20:48

Prosz - http://www.golf3.pl/topics24/zakup-kont ... t55936.htm

więcej raczej nikt Ci nie powie, więc naucz się na pamięć albo odpal stronę na telefonie i sprawdzajcie po kolei :D

aha, no i w przypadku Golfa nie sugerujcie się w żaden sposób wiekiem, ten samochód ma już swoje lata i ten z 92 może być bardziej zadbany niż ten z 96 itp :)
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Xarsis » 17 wrz 2014, o 21:12

Dziękuje bardzo :)
Avatar użytkownika
Xarsis
Czytacz
 
Posty: 21
Dołączył(a): 21 mar 2012, o 13:36
Lokalizacja: Gołdap


- - -



Powrót do Zakup kontrolowany - Kupujemy Golfa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości