Golf GT SPECIAL 1.8+lpg

Kupujesz Golfa ? - Tu uzyskasz odpowiedzi na pytania, które Cię dręczą przed jego zakupem.

Moderator: Moderator

Golf GT SPECIAL 1.8+lpg

Postprzez ProKoper » 21 lut 2014, o 19:43

http://allegro.pl/vw-golf-3-1-8-gt-spec ... 83500.html

Co o tym myślicie ? juz oglądałem co prawda wieczorem i jeździłem , całkiem fajnie nic nie stuka nie puka tylko boje sie o blacharke.
ProKoper
Berbeć
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 lut 2014, o 19:39
Lokalizacja: Warszawa

Golf GT SPECIAL 1.8+lpg

 

Postprzez trojeczkaGT » 22 lut 2014, o 02:01

jezeli byles i jezdziles i nie mozesz podjac decyzji to my za Ciebie tez nie mozemy. ze zdjec ladny golf. boisz sie o blacharke tzn co ? ze ukryty zgnity czy ze bedzie gnil ?
Aktualnie posiadam golfa III 1.9 TD umierajacego na ruda ospe i to >>> pozostale/chrysler-voyager-jaszczur-t77315.html a miałem tez audi 80 b4, byl tez golf III 1.8 GT i golf III kombi i vento.
Avatar użytkownika
trojeczkaGT
Members
 
Posty: 1745
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 21:36
Lokalizacja: DDZ i DSW
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Paweu » 22 lut 2014, o 02:17

ProKoper napisał(a):tylko boje sie o blacharke.


Ocknij się... To Golf. :hyhy:

Jeśli o to nie zadbasz to prędzej czy później połączy się z naturą. Ale raczej prędzej... :-P

ProKoper napisał(a):Co o tym myślicie ? juz oglądałem co prawda wieczorem i jeździłem , całkiem fajnie nic nie stuka nie puka


Radziłbym obejrzeć go za dnia. Co do całokształtu.. Jeśli kielichy nie zaczęły oddzielać się jeszcze od budy za sprawą sztywnego zawiasu to bierz :D
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez deusiwo » 23 lut 2014, o 14:02

weź lewarek i spróbuj przód podnieść to najlepiej sprawdzisz co z blacharką :-P z tyłu raczej progi nie gniją wiec jak jest od tyłu próg zgnity to już jest bardzo źle i lepiej unikać :hyhy:
Avatar użytkownika
deusiwo
Members
 
Posty: 1383
Dołączył(a): 9 wrz 2012, o 19:55
Lokalizacja: Wisła
Rocznik: 95
Silnik: ADZ
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Zakup kontrolowany - Kupujemy Golfa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość