Chcę kupić Golfa CABRIO

Kupujesz Golfa ? - Tu uzyskasz odpowiedzi na pytania, które Cię dręczą przed jego zakupem.

Moderator: Moderator

Chcę kupić Golfa CABRIO

Postprzez martin1996a » 30 lip 2014, o 20:25

WItam a otóż mojego golfa 3 sprzedałem kombi Rdza aż sama odpadała, I otóż chciałem się dowiedzieć bo planuje zakupić golfa 3 cabrio 1.8 75km i na co zwrócic uwage przy cabrio , czy zimą będą parowały szyby czy ciekło czy będzie zimno wśrodku (pierwszy raz będę miał cabrio)
Ostatnio edytowano 30 lip 2014, o 20:52 przez martin1996a, łącznie edytowano 2 razy
martin1996a
Berbeć
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 mar 2014, o 18:25
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Chcę kupić Golfa CABRIO

 

Re: Chcę kupić Golfa CABRIO

Postprzez Marek » 3 sie 2014, o 08:44

speckom napisał(a):
martin1996a napisał(a):czy zimą będą parowały szyby czy ciekło czy będzie zimno wśrodku (pierwszy raz będę miał cabrio)


cabrio na zime to tragedia ,jeszcze z miekkim dachem ,zaawsze gdzieś świszczy ,zawsze gdzieś woda przeleci itp. chyba ze znajdziesz z idealnym dachem ale to cena kosmos bedzie za takiego golfa. zimno w środku napewno bardziej niz w normalnym golfie .


A masz i jeździłeś zimą ? ;)

Ogólnie nie ma tragedii, ale musisz dbać o uszczelki. Czasem jakaś woda przeleci ale nie jest tego dużo, a zawsze można szybę ustawić przy prowadnicach (taki bajer w cabrio ;) ). Poza tym w zimę szybko się nagrzewa bo ma podwójną nagrzewnicę (podobno). Latem natomiast full bajera i pełen chill xD Jedziesz sobie ze spuszczonym dachem, wiatr we włosach i z uśmiechem na twarzy patrzysz na ludzi którzy pocą się przy otwartych szybach w swoich struclach.
Mówię z doświadczenia.
Avatar użytkownika
Marek
VIP
 
Posty: 296
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 22:24
Lokalizacja: Wodzisław Śl.


- - -



Powrót do Zakup kontrolowany - Kupujemy Golfa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość