auto zza granicy

Kupujesz Golfa ? - Tu uzyskasz odpowiedzi na pytania, które Cię dręczą przed jego zakupem.

Moderator: Moderator

auto zza granicy

Postprzez ci-nek » 13 mar 2014, o 23:31

Hej

Przewertowałem sieć i znalazłem wiele interesujacych informacji, jednak nei tej jakiej szukałem.

Stoi sobie auto na szfabskich blachach w miescie A i musze przetransportować się do miasta B. Pytanie, czy posiadając umowę, karte pojazdu, dowód rejestracyjny i dokument wyrejestrowania auta w niemczech mogę poruszać się nim po drogach? Jeżeli tak, to jak długo? Jeżeli mogę, to czy musze mieć do tego polskie badania techniczne?

Jakie dokumenty musi dostarczyć mi pośrednik od którego biore auto z miasta A, żeby potem nie było problemu z jego rejestracją?
ci-nek
Gaduła
 
Posty: 738
Dołączył(a): 15 maja 2011, o 22:05
Lokalizacja: Białystok/Warszawa

auto zza granicy

 

Postprzez k-m-r1 » 14 mar 2014, o 00:36

ogulnie to brak przeglądu i OC wyklucza poruszanie sie pojazdu i holowanie na linke jedynie laweta

ale jak to polak potrafi na granicy sąblachy czasowe rejstrowanie na VIN chyba 400 zł koszt na tydzien

są myki że tablice kartonowe ale jak capną to niestety ...

a wienc masz OC masz przegląd ale nie masz tablic mając wszystkie dokumęty niby można jechac ale nie można
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław


- - -



Powrót do Zakup kontrolowany - Kupujemy Golfa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości