Zniżka w Axa Direct

W tym dziale piszemy tematy zwiazane z wypadkami.

Moderator: Moderator

Zniżka w Axa Direct

Postprzez Michu! » 7 sie 2013, o 11:29

Witam!
Zbliża mi się koniec OC, które w tamtym roku wykupilem w axie, w tym roku mam zamiar nadal pozostac w axie i tutaj rodzi sie moje pytanie, czy po roku "zycia" z tą firmą przysluguje mi jakas zniżka? Prawo jazdy posiadam od 07.02.2012r. a wiec juz przeszło rok. Ze wzgledu na wysokie oplaty wpisalem dziadka jako wlasciciela, ja jestem wspolwlascicielem i obecnie skladka wynosi 478zl. Historii wypadkowej oboje nie mamy zadnej, czy ktos sie orientuje czy skladka zmieni sie choc troche?
Avatar użytkownika
Michu!
Badacz tematu
 
Posty: 345
Dołączył(a): 27 maja 2012, o 11:30
Lokalizacja: Knurów
Rocznik: 1993
Silnik: 1.4 ABD
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Zniżka w Axa Direct

 

Postprzez Paweu » 7 sie 2013, o 15:30

Najlepiej jest zadzwonić do konsultanta lub przejść się do agencji gdzie wszystko Ci wytłumaczą.

Firmy ubezpieczeniowe co roku zmieniają zasady polis. Radziłbym zasięgnąć porady u fachowca.


Michu! napisał(a):wpisalem dziadka jako wlasciciela, ja jestem wspolwlascicielem i obecnie skladka wynosi 478zl


To składka na rok czy rata na kwartał? Jeśli na rok to wątpię by się zmieniła. No i pilnuj się jak jeździsz... Bo jeśli spowodujesz kolizję to dziadkowi polecą zniżki. :-P
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez chomik » 7 sie 2013, o 17:04

rok temu 430zl w tym roku 450 zł .... tez axa .
Avatar użytkownika
chomik
Fanatyk
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 29 lis 2010, o 01:26
Lokalizacja: Toruń
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez k-m-r1 » 8 sie 2013, o 09:34

Dobrym sposobem jest zmiana ubezpieczyciela dlatego żę na start wypiczą niską rate i dodają 10-20 % zniżki na zachęte dla nowej osoby

czasem jak znajomy jest ubezpieczony i Tobie poleci to sam dostanie z 50 zł rabatu

poprzeglądaj kalkulatory na necie poobliczaj sobie
podzwoń lub poszukaj multiubezpieczalni tam wyliczają gdzie najtaniej

ja PZU od 3 lat mam co roku 520 z Centrali PZU
a ide do multiubezpieczyciela tam wylicza mi 450 + dobieram NW i wyjdzie mi mniej bo u nich dostaje 20% zniżki specjalnej
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław

Postprzez Michu! » 8 sie 2013, o 10:40

478 to skladka roczna, mam nadzieje, ze nie dzwigna...raczej myslalem o obnizce haha dzieki za odpowiedzi, przejde sie do tej agencji i zapytam jak to bedzie wygladac, jak mi powiedza, ze w tym roku bedzie drozej to im podziekuje i poszukam innego ubezpieczyciela, tymbardziej ze jako swiezak nie mialem zadnych przygod, staram sie jezdzic ostroznie i w miare mozliwosci powoli :lol:
Avatar użytkownika
Michu!
Badacz tematu
 
Posty: 345
Dołączył(a): 27 maja 2012, o 11:30
Lokalizacja: Knurów
Rocznik: 1993
Silnik: 1.4 ABD
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Paweu » 8 sie 2013, o 16:46

Michu! napisał(a): tymbardziej ze jako swiezak nie mialem zadnych przygod, staram sie jezdzic ostroznie i w miare mozliwosci powoli


Ale niestety masz poniżej 25 lat, samochód starszy niż 12 lat i to już generuje zwyżkę. :-/

W niektórych ubezpieczalniach po roku przejmujesz zniżki właściciela i możesz go wykreślić z dowodu. ;-)

Michu! napisał(a):przejde sie do tej agencji i zapytam jak to bedzie wygladac,


To będzie najlepsze rozwiązanie. :ok:
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Lolenzis » 10 sie 2013, o 23:49

heh flaki się wywracają jak słyszę ile ludzie płacą w mniejszych miejscowościach :hyhy: w link4 płacę 1200 z groszami w Axa wyliczyli mi 3200 :lol: (Ubezpieczenie tylko na mnie, 4 lata historii ubezpieczeniowej, 1 szkoda w 2010 + kiepska dzielnica ). Od siebie polecam ubezpieczać się online zwykle dają jakieś bonusowe zniżki.
Avatar użytkownika
Lolenzis
Czytacz
 
Posty: 139
Dołączył(a): 3 wrz 2012, o 23:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ekspert LINK4 » 15 sie 2013, o 08:14

Mogę potwierdzić - kupno polisy przez internet to nie tylko bardzo wygodny sposób, ale zapewnia też dodatkowe zniżki. Dlatego najlepiej skorzystać z kalkulatora, np. tego który znajduje się na stronie głównej www link4.pl :-) Pozwala on wygodnie wyliczyć swoją składkę, a także można wtedy od razu dokonać zakupu polisy online i uzyskać w ten sposób dodatkowy 7-procentowy rabat.
Lolenzis napisał(a):heh flaki się wywracają jak słyszę ile ludzie płacą w mniejszych miejscowościach :hyhy: w link4 płacę 1200 z groszami w Axa wyliczyli mi 3200 :lol: (Ubezpieczenie tylko na mnie, 4 lata historii ubezpieczeniowej, 1 szkoda w 2010 + kiepska dzielnica ). Od siebie polecam ubezpieczać się online zwykle dają jakieś bonusowe zniżki.
Ekspert LINK4
 

Postprzez Porsche » 18 sie 2013, o 13:47

Paweu_mk3 napisał(a):.....

W niektórych ubezpieczalniach po roku przejmujesz zniżki właściciela i możesz go wykreślić z dowodu. ;-)
.....


Czy ja dobrze zrozumiałem ? Będąc współwłaścicielem, po roku czasu przejmuje całe zniżki współwłaściciela, wykreślam go i samemu posiadać wysokie zniżki? Co to za bzdura, Które TUW posiada taki system? Po roku mieć samodzielnie 50% zniżek od zera - w to nie uwierzę póki nie zobaczę.

Warto też pochodzić do różnych agentów nawet tej samej firmy. U mnie rozbieżność wyniosła 120 zł. 1/5 wartości polisy.
Porsche
Czytacz
 
Posty: 94
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 15:35
Lokalizacja: Zaraz tu obok

Postprzez k-m-r1 » 20 sie 2013, o 14:32

Porsche napisał(a):Paweu_mk3 napisał/a:
.....

W niektórych ubezpieczalniach po roku przejmujesz zniżki właściciela i możesz go wykreślić z dowodu. ;-)
.....


Czy ja dobrze zrozumiałem ? Będąc współwłaścicielem, po roku czasu przejmuje całe zniżki współwłaściciela, wykreślam go i samemu posiadać wysokie zniżki? Co to za bzdura, Które TUW posiada taki system? Po roku mieć samodzielnie 50% zniżek od zera - w to nie uwierzę póki nie zobaczę.



a no da sie

kupiłem golfa sam
okazało sie że w compensie w 2008 jak dopisze ojca będę płacił 600 zł
dopisałem ubezpieczyłem prze-jolem zniżki

od 2009 jestem w PZU i mam 60% zniżek razem z ojcem
ale zę jeszcze nie mam 25 lat ( w grudniu skończę) to obecna polisa będzie mnie jeszcze kosztowała z 500 zł

Kto sprawdzał You Can Drive????????
pytam dlatego że jeśli masz mniej jak 30 lat to tam sąmega zniżki
ja policzyłem i wyszło mnie 300 zł zamiast 500 w PZU ale muszę ojca wykreślić z dowodu
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław

Postprzez Lolenzis » 23 sie 2013, o 00:09

Powiem Ci za 2 miesiące :hyhy: Kończy mi się polisa dowiem się co w link4 mi zaproponują i sprawdzę w You Can Drive tak wstępnie jak liczyłem przez stronkę wyszło 200zł mniej
Avatar użytkownika
Lolenzis
Czytacz
 
Posty: 139
Dołączył(a): 3 wrz 2012, o 23:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Porsche » 25 sie 2013, o 12:27

k-m-r1 napisał(a):
Porsche napisał(a):Paweu_mk3 napisał/a:
.....

W niektórych ubezpieczalniach po roku przejmujesz zniżki właściciela i możesz go wykreślić z dowodu. ;-)
.....


Czy ja dobrze zrozumiałem ? Będąc współwłaścicielem, po roku czasu przejmuje całe zniżki współwłaściciela, wykreślam go i samemu posiadać wysokie zniżki? Co to za bzdura, Które TUW posiada taki system? Po roku mieć samodzielnie 50% zniżek od zera - w to nie uwierzę póki nie zobaczę.



a no da sie

kupiłem golfa sam
okazało sie że w compensie w 2008 jak dopisze ojca będę płacił 600 zł
dopisałem ubezpieczyłem prze-jolem zniżki

od 2009 jestem w PZU i mam 60% zniżek razem z ojcem
ale zę jeszcze nie mam 25 lat ( w grudniu skończę) to obecna polisa będzie mnie jeszcze kosztowała z 500 zł



Posiadasz 60% zniżek razem z ojcem (jest współwłaścicielem), czy masz 60% zniżek tak samo jak ojciec (w dowodzie rej. tylko Ty widniejesz jako właściciel i tylko Ty płacisz za OC)?
Porsche
Czytacz
 
Posty: 94
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 15:35
Lokalizacja: Zaraz tu obok

Następna strona

- - -



Powrót do Wypadki / Odszkodowania / Ubezpieczenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość