Zatrzymanie dowodu rejestracyjnego

W tym dziale piszemy tematy zwiazane z wypadkami.

Moderator: Moderator

Zatrzymanie dowodu rejestracyjnego

Postprzez tomekk506 » 5 cze 2012, o 17:44

Witam. W niedziele został mi zatrzymany dowód rejestracyjny z powodu "uszkodzonego lewego reflektora". uszkodzenie polegało na tym, ze nową szybkę reflektora, wstawioną w miejsce zbitej kiedys tymczasowo przywiązałem drutem na okrętkę (nie miałem silikonu akurat w domu) i jak to zwykle jest, odłozyłem to na pozniej i jakis czas juz z tym jezdziłem. przy rutynowym zatrzymaniu pan policjant przyczepił się tego, zatrzymał dowód i wypisał mandat. Reflektor oczywiscie działa, dzybke dzisiaj skleiłem silikonem i jest ok.

Teraz moje pytanie - czy samochod bedzie musiał przejsc całe badanie diagnostyczne czy tylko panowie sprawdzą sam reflektor? jaki moze byc koszt takiej imprezy?

Przepraszam jesli zadałem pytanie w złym wątku, jednak ten wydawał mi się najodpowiedniejszy.
tomekk506
Berbeć
 
Posty: 10
Dołączył(a): 19 sty 2012, o 23:47
Lokalizacja: Lublin itp

Zatrzymanie dowodu rejestracyjnego

 

Postprzez marcinkoz2910 » 5 cze 2012, o 17:56

zajedź na stację sprawdzą tylko to za co zabrano dowód zapłacisz na pewno mniej niż za cały przegląd a nawet może jak jeździsz na jedną i tą samą SKP to zrobią to za darmo ale to już indywidualna sprawa

i wtedy odbierzesz dowód rej.
Avatar użytkownika
marcinkoz2910
Members
 
Posty: 4293
Dołączył(a): 20 lip 2008, o 15:16
Lokalizacja: Pogórze /k. Skoczowa

Postprzez K@mil » 5 cze 2012, o 18:19

Jedziesz na stacje diagnostyczna, placisz 20zl (za kazdą rzecz która byla do naprawy) i obierasz swistek z ktorym idziesz do wydziały komunikacji po odbiór dowodu
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez rafal9119 » 5 cze 2012, o 22:22

ja za łyse opony 2 sztuki z tyłu na dodatkowym przegladzie zapłaciłem 60 zł.
MĄDRA SOWA RADZI: LEGALIZOWAC I SADZIĆ!!!!
rafal9119
Members
 
Posty: 943
Dołączył(a): 16 paź 2011, o 19:26
Lokalizacja: Pisz- NPI


- - -



Powrót do Wypadki / Odszkodowania / Ubezpieczenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości