uderzemie w tył mk3

W tym dziale piszemy tematy zwiazane z wypadkami.

Moderator: Moderator

uderzemie w tył mk3

Postprzez Mateusz_852 » 29 gru 2011, o 14:13

Witam, mianowicie mam problem, pewien pan zaparkował mi busem w tył mojego golfika, sprawe już zgłosiłem do pzu bo tam był ubezpieczony samochód sprawcy, teraz pytanie do speców ile moge dostać z ubezpieczalni, czy to będzie szkoda całkowita, a jak będzie to ile można dostać za takiego golfika, dodam że miał klilatyzacje, tempomat no i reszte elektryki

fotki:
http://pokazywarka.pl/s6f180/
http://pokazywarka.pl/s9h4pq/
Mateusz_852
 

uderzemie w tył mk3

 

Postprzez GrZeChU91 » 29 gru 2011, o 14:35

Mateusz_852, napewno dostaniesz szkoda calkowita i uznaja ze samochod do kasacji.Tak mial moj kumpel autobus mu w dupsko wjechal i seacik troche sie zgiol....To tez zalezy ktory masz rok samochodu....Sprawdza po eurotaxie ile jest wart twoj samochod to pewnie tyle dostaniesz......
Avatar użytkownika
GrZeChU91
Members
 
Posty: 919
Dołączył(a): 24 lip 2011, o 22:02
Lokalizacja: Gniezno

Postprzez Mateusz_852 » 29 gru 2011, o 15:27

Golfik jest z października 96, a czy można starać sie o odszkodowanie za uszkodzone przedmioty w aucie np tel czy radio samochodowe?
Mateusz_852
 

Postprzez PiJey88 » 29 gru 2011, o 16:28

jak udowodnisz ze zostały uszkodzone w wyniku stłuczki to chyba tak
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Mateusz_852 » 29 gru 2011, o 23:18

Postaram sie im to udowodnić, mam fotki wnętrza zaraz po zdarzeniu, radio najprawdopodobniej ułamany zaczep od panelu(po uderzeniu, musze to sprawdzić dokładnie) w tel dostał wyświetlacz i może ucierpiala antena i cb w końcu klapa zgniotła kabel.
Może ktoś mi określi ile dostane za całkowitą szkode?? W końcu musze sie rozglądać za czymś młodszym.
Mateusz_852
 


- - -



Powrót do Wypadki / Odszkodowania / Ubezpieczenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości