Ubezpieczenie OC/AC AXA

W tym dziale piszemy tematy zwiazane z wypadkami.

Moderator: Moderator

Ubezpieczenie OC/AC AXA

Postprzez Suchoj » 5 lis 2011, o 16:20

Witam wszystkich forumowiczów, tak się składa, że zacząłem nową pracę i padło na firmę AXA. Chętnie wyliczę składkę ubezpieczeniową dla każdego zainteresowanego. Wyliczenie jest oczywiście darmowe a dodatkowo daje dodatkową zniżkę jeśli jest liczone przez pracownika firmy. Zachęcam bo wiadomo, że z ubezpieczenia OC nie mamy żadnych korzyści wiec po co przepłacać. :-)
Suchoj
Czytacz
 
Posty: 22
Dołączył(a): 27 sty 2010, o 23:04
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Ubezpieczenie OC/AC AXA

 

Postprzez Pawel85man » 24 lis 2011, o 13:28

A jaka znizka jest jesli ty wyliczysz, bo jesli kupie przez internet to podobno 20% jest
Pawel85man
Czytacz
 
Posty: 29
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 01:42
Lokalizacja: Bdg

Postprzez killah » 1 gru 2011, o 16:58

axa mnie dziś rozśmieszyła prawie do łez

jako osoba która chce przedłużyć umowę mam większą składkę niż nowa osoba która dopiero co zawiera umowę przez internet. A różnica to 200 zeta około..

tak więc śmiech
killah
 

Postprzez prochoice » 2 gru 2011, o 11:41

Killah tak jest prawie w kazdej ubezpieczalni, nowemu klientowi lepsze zniżki się daje, w ramach konkurencji między ubezpieczalniami. Klienta kusi się niską ceną, a za rok, płaci z nawiązką to co miał wcześniej taniej ;-)
Nowe części samochodowe, oleje Motul http://www.golf3.pl/topics35/nowe-czesc ... t38169.htm
prochoice
VIP
 
Posty: 45
Dołączył(a): 22 lis 2011, o 11:40
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez killah » 2 gru 2011, o 15:30

dla mnie przegięcie. Rok bezszkodowej jazdy i więcej płacę niż w tamtym roku ze zwyżką 15% :-?

dzwonię teraz do wszystkich towarzystw. jeśli ma ktoś coś do polecenia dla mnie to prośba o info
killah
 

Postprzez Suchoj » 2 gru 2011, o 20:03

Jeśli wczesniej nie wypowiedziałeś umowy przed przyjściem nowej to juz trzeba płacic...
Suchoj
Czytacz
 
Posty: 22
Dołączył(a): 27 sty 2010, o 23:04
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez killah » 3 gru 2011, o 15:19

wiem jakie są zasady wypowiadania itp. niestety ale axa chyba nadal jest najtańszym ubezpieczycielem dla mnie O_O w generali to mi 3 tysiące krzyknęli. Allianz ma podobne ceny jedynie do axy
killah
 

Postprzez Suchoj » 3 gru 2011, o 15:55

No więc skoro jest najtańszy to o co całe halo....
Suchoj
Czytacz
 
Posty: 22
Dołączył(a): 27 sty 2010, o 23:04
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez arthorius » 3 gru 2011, o 16:30

Halo o to że jak jesteś nowy i jest promocja to masz taniej. Przedłużenie umowy jednak już promocyjne nie jest i dlatego ludzie rotują między ubezpieczycielami.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
arthorius
Badacz tematu
 
Posty: 311
Dołączył(a): 7 lip 2011, o 11:51
Lokalizacja: Centrum

Postprzez Tesseract » 4 gru 2011, o 01:44

Jak dobrze kojaze na poczatku roku weszły spore zmieny w ubezpieczeniach i teraz bodajze placi sie zwyszke za wiek nawet do 30 roku zycia. Alianz np nie daje juz znizki 10% za kontykuacje umowy. Ja np w zeszlym roku placulem jakies 700zł a w tym romu musialem sie przeniesc do innej i zapłacic niecałe 1500 a mialem kolejny roz bezszkodowej jazdy.
Avatar użytkownika
Tesseract
Czytacz
 
Posty: 66
Dołączył(a): 7 paź 2011, o 21:43
Lokalizacja: GA


- - -



Powrót do Wypadki / Odszkodowania / Ubezpieczenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości