Ubezpieczenia PZU

W tym dziale piszemy tematy zwiazane z wypadkami.

Moderator: Moderator

Ubezpieczenia PZU

Postprzez christopherek » 5 lis 2013, o 15:22

Szanowni koledzy,chciałbym zaoferować swoje doradztwo i pomoc w kwestii wszelkiego rodzaju ubezpieczeń:komunikacyjnych,majątkowych,wyjazdowych,dobrowolnych,biznesowych.Jestem agentem wyłącznym jednego z najlepszych od lat ubezpieczycieli w Polsce firmy PZU s.a.w związku z bezpośrenią współpracą z zespołem sprzedaży jestem w stanie wynegocjować dla każdego klienta indywidualną i dopasowaną do jego potrzeb ofertę,a dzięki dużemu wsparciu ze strony kierownika sprzedaży mam możliwość uzyskania dla klienta specjalnych zniżek.Niejednokrotnie również forumowicze mieli okazję przekonać się że oferta PZU jest bardzo dobrą propozycją,często za podobną składkę można uzyskać bogatszą ofertę niż u konkurencji.Jestem w pełni mobilny-kalkulację składki zrobimy na telefon a polisę dostaniesz następnego dnia kurierem,na terenie Warszawy i okolic możliwość spotkania w dogodnym terminie.
kontakt:
mail: kszelagowski@agentpzu.pl
telefon: 506 906 706

[ Dodano: 2013-11-13, 00:32 ]
nikomu nie k8nczy sie oc ?piszcie do mnie zrobie kalkulacje i postaram sie zeby bylo taniej niz u konkurencji.wszystko mozna zalatwic przez kuriera wiec nie ma zadnych barier
UBEZPIECZENIA PZU AC OC NNW Pakiety 24h na dobę,kalkulacja składki od ręki,w Warszawie dojazd do klienta TANIO!! kontakt 506 906 706
christopherek
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 7 maja 2008, o 10:13
Lokalizacja: Warszawa Rembertów

Ubezpieczenia PZU

 


- - -



Powrót do Wypadki / Odszkodowania / Ubezpieczenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość