Stłuczka

W tym dziale piszemy tematy zwiazane z wypadkami.

Moderator: Moderator

Stłuczka

Postprzez djfocus18 » 15 kwi 2014, o 00:30

Witam wszystkich mam pytanie odnośnie oc może ktoś będzie wiedział. Otóż dzisiaj podczas wyjazdu z parkingu lekko zachaczyłem Fiata Pande. Tzn wgniecenie jest prawie nie widoczne na drzwiach pandy a u mnie na zderzaku nie ma śladu wogóle, ale nie o to mi chodzi. Otóż auto kupiłem 19.03.2014r i niby mam miesiąc na przerejestrowanie go na siebie i moje pytanie brzmi czy mając oc poprzedniego właściciela ważne to ściągną z tego OC czy będzie z tego ,,grubsza sprawa" bo jeszcze miesiąc nie minął i nie zgłosiłem w ubezpieczalni że nabyłem auto? Ma ktoś pojęcie o takim czymś? Pozdrawiam i proszę o pomoc :oops: :oops: :oops:
djfocus18
Czytacz
 
Posty: 21
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 17:44
Lokalizacja: Katowice

Stłuczka

 

Postprzez drewnom » 15 kwi 2014, o 10:02

Jeśli nic nie widać to szkoda, że nie załatwiłeś tego z kolesiem inaczej - sensie dogadujecie się ile masz mu zapłacić. Jak nie widać to 2 stówki powinny go zadowolić. Bo jak z ubezpieczenia pójdzie to będziesz miał zwyżki.

Wiem, że osoba która sprzedała Ci auto ma prawo po 30 dniach rozwiązać umowę OC i odzyskać pieniądze. A potem nawet jak nie jest auto przerejestrowane na Ciebie umowę OC robisz na swoje nazwisko.

JEŚLI jeszcze jest oc, które wykupił tamten właściciel podaj numer polisy i powinno być okej
Avatar użytkownika
drewnom
Badacz tematu
 
Posty: 245
Dołączył(a): 10 paź 2013, o 18:14
Lokalizacja: Przedecz

Postprzez djfocus18 » 15 kwi 2014, o 16:15

No właśnie chciałem się dogadać co do kasy ale trafiłem na starą rudą małpę która stwierdziła że to musi być zgłoszone do ubezpieczalni :-x nawet proponowałem podjechanie do warsztatu i zapłacenie za to bo wystarczyło by to zrobić tą samą metodą co się wyciąga wgniotki po gradobiciu i spolerować...ale nie :-x Polisa na poprzedniego właściciela jest ważna do chyba 23.06 i wiem że jej nie anuluje. Chodzi mi o to że jeszcze nie zgłosiłem w tej ubezpieczalni że nabyłem pojazd z polisą poprzedniego właściciela :-/ Coś mi się zdaje że muszę tam wykonać jak najszybciej telefon i opisać sytuację a ktoś może miałby jakiś inny pomysł? :oops:
djfocus18
Czytacz
 
Posty: 21
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 17:44
Lokalizacja: Katowice


- - -



Powrót do Wypadki / Odszkodowania / Ubezpieczenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości