Stluczka..i prośba o wycene.

W tym dziale piszemy tematy zwiazane z wypadkami.

Moderator: Moderator

Stluczka..i prośba o wycene.

Postprzez Elkozako92 » 3 cze 2013, o 16:43

Czesc.
Przed sekunda sasiad cofal swoja astra i uderzyl w przod mojego golfa z prawej strony Obrazek

Jak myslicie na ile mi to wyceni rzeczoznawca? Chce sie z sąsiadem dogadac i nie chce zeby on stracil znizki itd, on mowi ze mi to zrobi we wlasnym zakresie i wyjdzie go to z 400 zl. Ale jak uslyszalem ze moge za to dostac 1500 zl to wiadomo co wybiore heh. Pomozcie..
Dodam jeszcze ze wgniecona zostala troszke maska.
Avatar użytkownika
Elkozako92
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 19:15
Lokalizacja: Zabrze

Stluczka..i prośba o wycene.

 

Postprzez chomik » 3 cze 2013, o 16:58

3 elementy do malowania 900zł , lampa 100 :D to tak minimum .
Avatar użytkownika
chomik
Fanatyk
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 29 lis 2010, o 01:26
Lokalizacja: Toruń
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Elkozako92 » 3 cze 2013, o 17:02

No zderzak jest jeszcze pękniety i kierunkowskaz ktory tam byl tez jest do wyrzucenia(teraz sie przyjrzalem dokladniej.)
Avatar użytkownika
Elkozako92
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 19:15
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez K@mil » 3 cze 2013, o 17:17

Spisuj oświadczenie i zgłoś szkode do ubezpieczyciela sąsiada :) ... oczywiście bez polcji tylko oświadczenie
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez KAMNILEK » 4 cze 2013, o 13:02

powiem ci ze ja ostatni przerabiałem podobną sytuacje z sąsiadem. zarysował mi drzwi i błotnik. na drzwiach mini wgniotka, błotnik się przegiął ( mniej niż u ciebie) listwa z drzwi zarysowana a mała z błotnika spadła ( uszkodzone zaczepy) . spisałem oświadczenie i generali wypłaciło 1912zł :) :) ( jeszcze z sąsiadem flaszke wypiłem) u ciebie spodziewał bym sie ponad 2 tysi!!! pamiętaj że ubezpieczalnia nie może ci wypłacić za szpachlowanie elemętów jak proponuje ci sąsiad. nowy błotnik, nowa maska, nowy zderzak, nowy kierunek, nowa lampa i grill bo chyba lekko podgięty. malowanie tego wszystkiego i roboczo godziny przy montarzu. obstawiam około 2200zł. Ceny nowych części brane są np z intercarsu---> możesz podejrzeć ile kosztuje maska :) Ja miałem do wymiany drzwi ( koszt zakupu nowych prawie 600pln)
KAMNILEK
Czytacz
 
Posty: 129
Dołączył(a): 10 mar 2011, o 18:40
Lokalizacja: NIDZICA

Postprzez K@mil » 4 cze 2013, o 15:46

KAMNILEK napisał(a):powiem ci ze ja ostatni przerabiałem podobną sytuacje z sąsiadem. zarysował mi drzwi i błotnik. na drzwiach mini wgniotka, błotnik się przegiął ( mniej niż u ciebie) listwa z drzwi zarysowana a mała z błotnika spadła ( uszkodzone zaczepy) . spisałem oświadczenie i generali wypłaciło 1912zł :) :) ( jeszcze z sąsiadem flaszke wypiłem) u ciebie spodziewał bym sie ponad 2 tysi!!! pamiętaj że ubezpieczalnia nie może ci wypłacić za szpachlowanie elemętów jak proponuje ci sąsiad. nowy błotnik, nowa maska, nowy zderzak, nowy kierunek, nowa lampa i grill bo chyba lekko podgięty. malowanie tego wszystkiego i roboczo godziny przy montarzu. obstawiam około 2200zł. Ceny nowych części brane są np z intercarsu---> możesz podejrzeć ile kosztuje maska :) Ja miałem do wymiany drzwi ( koszt zakupu nowych prawie 600pln)



Wszystko fajnie pięknie ale nie oddadzą ci całej kwoty za nowy element... Policzą sobie jeszcze amortyzacje i wtedy z 1000zl zrobi sie np 600 zł
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez chomik » 4 cze 2013, o 17:21

K@mil zobacz sobie cennik czesci do mk3 w aso - amorytazacja ... dalej nie zaśniesz 8-)
Avatar użytkownika
chomik
Fanatyk
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 29 lis 2010, o 01:26
Lokalizacja: Toruń
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - - http://jardwaw.pl/



Powrót do Wypadki / Odszkodowania / Ubezpieczenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość