Sprawa ubezpieczenia

W tym dziale piszemy tematy zwiazane z wypadkami.

Moderator: Moderator

Postprzez Ram.m » 2 sty 2014, o 20:55

Norb86 napisał(a):A byłeś tylko u jednego ubezpieczyciela? Bo ja jak mi mój stary ubezpieczyciel zaproponował "korzystną " polisę to podzwoniłem po kilku i jeszcze na kalkulatorze z CUk - u przeliczyłem i się okazało,że wcale takiej okazji mi nie zaproponował.

Sprawdzałam na nim i się zastanawiam czy te wyliczenia jak pójdę kupić polisę będą identyczne, bo coś tanio mi wyszło.
Ram.m
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 sty 2014, o 20:38
Lokalizacja: Kraków

 

Postprzez killah » 3 sty 2014, o 14:02

2-3 tyg temu w axie obliczałem sobie składkę za przedłużenie i wyszło 630 zł :D

.... dzisiaj wyszła mi ponad 1 k zł :D A nic nie zmieniałem dane tylko klikałem w link do generowania propozycji odnowienia. Beka.
killah
 

Postprzez strzeliniasty » 5 sty 2014, o 01:52

www.rankomat.pl tam sobie obliczysz

ja w poniedzialek ubezpieczalem samochod 1.8 benzynka w proamie wyszlo mi 380zl/rok bez NW

[ Dodano: 2014-01-05, 00:54 ]
killah napisał(a):Niestety osoba na którą zarejestrujesz auto musi mieć prawko. Inaczej to nic nie da.


nie masz racji - moja dziewczyna ma auto zarejestrowane na mame ktora nie posiada prawa jazdy - a mama ma juz 60%znizki, teraz przy zawieraniu umowy pytaja sie czy wlasciciel ma prawko czy nie
Avatar użytkownika
strzeliniasty
Members
 
Posty: 2656
Dołączył(a): 9 paź 2008, o 22:42
Lokalizacja: Strzelin / Wrocław

Postprzez opolanin » 6 sty 2014, o 20:44

Osoba na którą zarejestrujesz auto nie musi mieć prawka
opolanin
 

Postprzez marcin90w » 20 sty 2014, o 12:24

OC: bierz najtańsze, chyba ze chcesz jakieś asistansy które niewiele dają (te w PZU dają najwięcej ale są droższe)

Odpowiedz na twoje główne pytanie:
Rejestrujesz autko na mamusie tatusia wuja kogokolwiek chcesz i wpisujesz siebie jak współwłaściciela.
OC wyliczane w allianzie wyliczane jest na podstawie głównego właściciela i nie ma tam wzwyzki za młodego kierowcę który jest wspolwlasciciele ale na drugim miejscu w dowodzie.
Inne UB maja zwyzki za nas młodych kierowców.

Ogólne zasady wyliczania ceny:
-zwyzka około 50% za brak 25-26 lat
-zwyzka za posiadanie prawa jazdy krócej niż 3 lata

I tutaj ubezpieczenie golfa 1.6 1995 rok wyszło mnie w łodzi 550 zł.
Mam tate 60% zniżek i siebie 5 lat prawo jazdy 23 lata.
Allianz robi zwyzke za (po prostu) drugiego użytkownika autka obojętnie ile ma lat.

Jest to najkorzystniejsze oferta.
Dzwon do tej porownywarki pierwszej.

Ale najpierw zarejestruj auto na kogoś z rodziny.
Oczywiście możesz wykupić pakiet ochrony zniżek około 30 zł lub zarejestrować auto tylko na mamę i korzystać z auta i powiadomić o tym agenta aby ujął to w kalkulacji. Wyjdzie to jeszcze taniej.
Ale się to nie opłaca ponieważ nie lecialyby ci lata bezszkodowej jazdy.
marcin90w
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 sty 2014, o 22:12
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Charger » 24 sty 2014, o 23:15

Ja Ci powiem tak - weź nie baw się w obliczanie w internecie bo można zgłupieć przez to - obliczałem wiele razy i za każdym razem inna kwota, al liczyłem kilka razy w tym samym towarzystwie ubezpieczeniowym.
Wczoraj poszedłem do kilku wybranych firmy, przedstawiłem sytuację i bardzo miłe i ładne panie obliczyły mi składki - wg. mnie tak jest najlepiej - iść i w danej firmie niech Ci obliczą ; )
Ostatnio edytowano 25 sty 2014, o 08:38 przez Charger, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Charger
Czytacz
 
Posty: 115
Dołączył(a): 24 lis 2013, o 21:52
Lokalizacja: Pszczyna

Postprzez Norb86 » 1 lut 2014, o 23:25

Ram.m napisał(a):
Norb86 napisał(a):A byłeś tylko u jednego ubezpieczyciela? Bo ja jak mi mój stary ubezpieczyciel zaproponował "korzystną " polisę to podzwoniłem po kilku i jeszcze na kalkulatorze z CUk - u przeliczyłem i się okazało,że wcale takiej okazji mi nie zaproponował.

Sprawdzałam na nim i się zastanawiam czy te wyliczenia jak pójdę kupić polisę będą identyczne, bo coś tanio mi wyszło.


Jak wszystko dobrze wypełniłaś to tak, zresztą ten kalkulator jest prosty w obsłudze :)
Norb86
Berbeć
 
Posty: 12
Dołączył(a): 30 paź 2013, o 16:48
Lokalizacja: Ostrów

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Wypadki / Odszkodowania / Ubezpieczenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron