sposób na zlodzieja

W tym dziale piszemy tematy zwiazane z wypadkami.

Moderator: Moderator

sposób na zlodzieja

Postprzez donkurakoyo » 17 cze 2012, o 15:19

Witam panowie znacie jakiś dobry patent na złodziei kół oprócz śrub zabezpieczających
donkurakoyo
Berbeć
 
Posty: 19
Dołączył(a): 15 mar 2012, o 12:01
Lokalizacja: Głuszyca

sposób na zlodzieja

 

Postprzez Lobus » 17 cze 2012, o 15:23

Obniżyć tak, żeby złodziej nie wsadził lewarka, ale wtedy może Ci uszkodzić opony czy felgi, nie ma złotego środka, jeśli nie ukradną to rozwalą taka rzeczywistość niestety...
Lobus
Ekspert
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 7 paź 2010, o 10:55
Lokalizacja: Wrocław/Bogatynia

Postprzez gaceq » 17 cze 2012, o 19:20

Jeżeli ktoś ich zapragnie, to niczym ich nie uchronisz. Parkuj w miejscach oświetlonych i dość :publicznych" ale i to może okazać się nieskuteczne :/
Avatar użytkownika
gaceq
Badacz tematu
 
Posty: 199
Dołączył(a): 5 lip 2009, o 18:41
Lokalizacja: Starachowice

Postprzez rafal9119 » 17 cze 2012, o 19:45

smigac na stalowkach to nikt sie na nie nie połaszczy :-D
MĄDRA SOWA RADZI: LEGALIZOWAC I SADZIĆ!!!!
rafal9119
Members
 
Posty: 943
Dołączył(a): 16 paź 2011, o 19:26
Lokalizacja: Pisz- NPI

Postprzez donkurakoyo » 17 cze 2012, o 21:38

dzięki panowie parkowałem przy głównej to raz prawie pozbyłem się golfa a raz straciłem radio głośniki półkę skrzyke z narzędziami i wiele różnych rzeczy ale dzięki
donkurakoyo
Berbeć
 
Posty: 19
Dołączył(a): 15 mar 2012, o 12:01
Lokalizacja: Głuszyca

Postprzez BartheZz_3 » 18 cze 2012, o 07:46

Hmm ja znam przypadek, ze w bialy dzien pod marketem kolesiowi kola zajumneli, ja sie pytam gdzie publika wtedy byla, ktokolwiek ?? :zdziwko:
Jak pierwszy raz o tym uslyszalem to pewnie mialem takie miny jak wy teraz, ale kilka osob to potwierdzilo!! :-o i nie dla jaj :-/
Tak samo w oswietlonym miejscu stawanie kija daje :-/ Tak jak wczesniej napisal gaceq, jesli ktos chce to tak czy siak to zdobedzie :-/
R.I.P Mystic B. [*]
Avatar użytkownika
BartheZz_3
Members
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 16 cze 2011, o 10:24
Lokalizacja: PMI
Rocznik: 95
Silnik: 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez mph » 19 cze 2012, o 22:05

kup garaż hehe wtedy bedziesz spal spokojnie :D
swoja droga dwoch znajomych w ciagu roku pozbylo sie samochodow spod bloku, golfa 4 i seata ibizy III... golfik oczywiscie sie nie odnalazl a ibiza jezdzila w miescie sasiednim, kazdy autka szukal i w koncu znalezli, chlop wpadl :D
mph
Czytacz
 
Posty: 44
Dołączył(a): 29 lip 2011, o 10:13
Lokalizacja: Czeladź

Postprzez RAQnio_V » 20 cze 2012, o 23:33

Wiem, że wyda Wam się to dziwne, ale ja mam sprawdzony sposób... Zaprzyjaźnić się z osiedlowymi menelami. Takimi co łażą po osiedlu, grzebią po śmietnikach, piją tanie wina, śpią na ławkach... Kiedyś przyfilowałem takich trzech co grzebali w śmietniku osiedlowym. Pogadałem z nimi czy często włóczą się po nocy... Powiedzieli, że całą noc grzebią za puszkami itd. Dostali na piwko i powiedziałem, że jak będą widzieli coś dziwnego w pobliżu mojego auta to niech się tym zainteresują... Myślałem, że to oleją, ale po jakiś 2 miesiącach jakiś odważny próbował się włamać do auta i mu nie poszło bo zdążył tylko zmasakrować wkładkę od zamka i już na miejscu byli osiedlowe żule... Na drugi dzień wychodzę do pracy, a oni siedzą na ławce pod moją klatką i czekają na mnie... Opowiedzieli co się stało i zaczęli przepraszać, że go nie złapali, ale byli tak obładowani zdobyczami, że i tak by go nie dogonili... Dostali na piwko, podziękowali i teraz póki co mam spokój... Raz za czas rzucę na jakieś piwko i przynajmniej śpię spokojnie ;)
Wąsko i wysoko... Na przekór stereotypom :D
Avatar użytkownika
RAQnio_V
Badacz tematu
 
Posty: 381
Dołączył(a): 23 kwi 2011, o 06:22
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez thomasg » 21 cze 2012, o 14:59

RAQnio_V, najlepszy sposób, od kilku lat jak zmieniłem miejsce zamieszkania na bliższe centrum miasta to w ten sposób "współżyję" właśnie z typkami z osiedla . Półlitrówka ( czasem 0.7 czasem paczka fajek ale to różnie ) raz na jakiś czas i po pierwszym włamie spokój .
był MÓJ DRAGOONGREEN jest Borówka VARIANT
Avatar użytkownika
thomasg
Gaduła
 
Posty: 508
Dołączył(a): 26 mar 2011, o 16:17
Lokalizacja: 44-335


- - -



Powrót do Wypadki / Odszkodowania / Ubezpieczenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości