problem z OC co zrobic?

W tym dziale piszemy tematy zwiazane z wypadkami.

Moderator: Moderator

problem z OC co zrobic?

Postprzez noren13 » 28 maja 2013, o 13:45

Witam zakupilem golfa 3 od kolegi, ktory mial ubezpiecznie rozlozone na 2 raty, druga rata jest platna 7 czerwca dopiero i dowiedzialem sie od innych ze moge jezdzic na tym ubezpieczeniu do dnia kiedy bedzie trzeba zaplacic druga rate wtedy trzeba bedzie przepisac OC na siebie juz i zaplacic z doliczeniem gdyz wlasciciel mial znizki 60% ja natomiast nie. dzisiaj otrzymalem pismo z MTU ze przepisali mi OC na moje nazwisko i druga rata na mnie wynosi 1348zl platna do 6 czerwca. Czy jest mozliwosc zrezygnowac z tego OC i kupic nowe gdzie indziej bo znalalzem bardzo atrakcyjna oferte tylko nie wiem czy juz nie jest za pozno? Mial moze ktos juz podobna sytuacje?
noren13
Czytacz
 
Posty: 31
Dołączył(a): 31 sie 2011, o 17:34
Lokalizacja: lubelskie

problem z OC co zrobic?

 

Postprzez BartheZz_3 » 28 maja 2013, o 14:06

jeśli masz płatność drugiej raty do czerwca to moim zdaniem w trąbkę mogą Cie cmoknąć. Rejestrując swoje auto, pisałem rezygnacje z ubezpieczenia poprzedniego właściciela i tyle, zrób to jak najszybciej bo jaja będziesz mieć potem.
R.I.P Mystic B. [*]
Avatar użytkownika
BartheZz_3
Members
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 16 cze 2011, o 10:24
Lokalizacja: PMI
Rocznik: 95
Silnik: 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez k-m-r1 » 28 maja 2013, o 15:35

masz 30 dni na zrezygnowanie z innej umowy

kupiłes aut to wysyłasz pisamo że rezygnujesz< czasem jak ktos prowadzi wiele ubezpieczeń sam wyśle za Ciebie tylko podpisac musisz >

wypowiadasz umowe wysyłasz poleconym bo masz potwierdzenie nadania
od wysłania mogą Cie ...
ja zwsze ssyłałem wypowiedzenie i nie ma problemu
piszesz kto i z czego rezygnuje z dniem ...
data miejscowosc na kartce i w koperte
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław


- - - ubezpieczenie oc dla it



Powrót do Wypadki / Odszkodowania / Ubezpieczenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości