Odszkodowanie za wypadek na autostradzie platnej

W tym dziale piszemy tematy zwiazane z wypadkami.

Moderator: Moderator

Odszkodowanie za wypadek na autostradzie platnej

Postprzez Perecowski » 2 paź 2012, o 17:34

Witam
Mam problem i nie wiem jak go rozwiązać. W lipcu na odcinku OPOLE-WROCŁAW(Autostrada płatna) napotkałem na swojej drodze tłumik środkowy z mercedesa sprintera. Została uszkodzona miska olejowa, smog pompy i poducha olejowa. Napisałem do generalnej dyrekcji dróg krajowych i autostrad, odpisali mi że mam zwrócić sie do ich ubezpieczalni. Napisałem do nich list z kolei a oni tłumaczą sie tym że patrolują droge 4 razy podczas dnia i nie napotkali akurat tego tłumika. Może miał ktoś podobną sytuacje i mógłby mi jakoś pomóc? Pozdrawiam
Perecowski
Czytacz
 
Posty: 25
Dołączył(a): 21 maja 2012, o 18:34
Lokalizacja: Lubin

Odszkodowanie za wypadek na autostradzie platnej

 

Postprzez pietrasiak2 » 2 paź 2012, o 18:01

Teraz to tylko sąd . Jak miałeś takie zdarzenie to tak samo jak z dziurami się robi ,zdjęcie opis policji i papiery im oddajesz , a tak Cie za przeproszeniem olali i napisali że drogę patrolują. Z autostrady musiałeś z jakiej pomocy korzystać weź kwity z lawety jak masz wyślij xero jako załącznik :-)
Avatar użytkownika
pietrasiak2
Members
 
Posty: 2043
Dołączył(a): 29 gru 2011, o 09:52
Lokalizacja: stryków

Postprzez Perecowski » 2 paź 2012, o 18:35

wysłałem wszystkie faktury za czesci i faktrue za transport mam notatke policji. Nie wiem czy sąd jest rozsądny bo oni są dużą firmą i nie wiem co bd dalej. a jeśli przegram sprawe? Koszty bd ogromne
Perecowski
Czytacz
 
Posty: 25
Dołączył(a): 21 maja 2012, o 18:34
Lokalizacja: Lubin

Postprzez k-m-r1 » 3 paź 2012, o 15:01

i włąsnie na tym oni zyskują jak nikt sie nie zgłasza to mająkase dla siebie

we wrocku jest standardem uszkodzenie felgi czy zawieszenia
i ubezpieczyciel już tylko weryfikuje zdażęnie oczywiscie pod kątem zasadnosci kosztó naprawy że można było to taniej itp

moja propozycja udac sie do oddziału ubezpieczalni z papierami
zgłoscisz sie i roszczenie to muszą Cie przyjąc
a telefon to wiesz gdzie można

[ Dodano: 2012-10-03, 14:02 ]
wysłąłes faktury za czesci ?robi sie ksero!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kopie
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław

Postprzez Perecowski » 3 paź 2012, o 23:27

Oczywiscie ze wyslalem kopie faktur oryginal mam w swojej dokumentacji. Mam isc do ubezpieczalni i zglosic problem?
Perecowski
Czytacz
 
Posty: 25
Dołączył(a): 21 maja 2012, o 18:34
Lokalizacja: Lubin

Postprzez k-m-r1 » 5 paź 2012, o 21:37

Perecowski, idziesz osobiscie do odziału nie punktu

i nie daj sie łątwo wyprosic skoro oni odpowiadająza szkode
nie wiem jaki to ubezpieczyciel i jak działa ale wniosek piszesz zalaczasz dokumętacje

przez telefon to sie zbywa klijenta
a kontakt pocztowy długo trwa

w notce polici jest wpisane że uszkoden dokonało to co było na drodze?
masz foty ?

pierdoły ale jednak im wiecej tym lepiej
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław

Postprzez patrykl » 10 paź 2012, o 15:07

Dodałbym od siebie jeszcze jedno - na wszelkie nie, to się nie da, nie można i tak dalej istnieje złota zasada - proszę mi to tu i teraz napisać ! Nie chce pan pisać? To proszę załatwić jak należy. Działa w 99 %. Żadnych telefonów, nic nie znaczących rozmów itp. Tylko fakty.
patrykl
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 paź 2012, o 11:13
Lokalizacja: Leszno


- - -



Powrót do Wypadki / Odszkodowania / Ubezpieczenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości