od 2 miesiecy czekam

W tym dziale piszemy tematy zwiazane z wypadkami.

Moderator: Moderator

od 2 miesiecy czekam

Postprzez misiek18 » 7 lip 2013, o 17:17

witam ja miałem wypadek 1.05.3013 w Otmuchowie na skrzyżowaniu wjechał we mnie koleś hondą city jechałem z kumplem on cały ja miałem rozerwane ucho (szyte ucho). Koleś bez hamowania wjechał na czerwonym kierowca 25 lat po wypadku wyszedł ze znajomymi z auta i śmiali się i zdj. robili (im nic się nie stało) ja trafiłem do szpitala . Autko szkoda całkowita likwidator oszacował szkodę całkowitą wartość rynkowa z przed szkody 2700zł odszkodowania 2000zł ( kasy do dziś nie widzę) nie przesłuchali jeszcze tamtych czekam już ponad 2 miesiące i nie wiem co dalej .. oto link do zdj mojego wypadku http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/tngalle ... 996&Ref=PH
Ostatnio edytowano 7 lip 2013, o 21:25 przez misiek18, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
misiek18
Czytacz
 
Posty: 35
Dołączył(a): 15 maja 2011, o 15:32
Lokalizacja: Lipniki

od 2 miesiecy czekam

 

Postprzez palio » 7 lip 2013, o 17:20

Link nie działa Popraw go.
Avatar użytkownika
palio
Administrator
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 20:45
Lokalizacja: Fajsławice
Rocznik: 95
Silnik: 1Z++
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez K@mil » 7 lip 2013, o 21:06

Trzeba zadzwonić do ubezpieczyciela i sie dowiedzieć
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez misiek18 » 7 lip 2013, o 21:26

juz działa link a ubezpieczyciel mi mowił ze czeka na rozczygniecie na policji
Avatar użytkownika
misiek18
Czytacz
 
Posty: 35
Dołączył(a): 15 maja 2011, o 15:32
Lokalizacja: Lipniki

Postprzez k-m-r1 » 8 lip 2013, o 21:59

a wienc tak na szybko
zadzwon do ubezpieczalni i zapytaj jak to wygląda

nie wiem jak Twoje ale moje wycenili na 3100 z czego wartosc auta powypadku to 500 zł

a ja dostałem w przednie koło kierowcy niby nie mocno ale dżwi koło przedni błotnik do wymieny i kto wie co jeszcze w zawieszeniu

Wycena Twojego auta jest zaniżona

dla porównania moje 1.4 z 93 roku + lpg jest lepiej wycenione


zadzwon do ubezpieczalni zapytaj jak sprawa wygląda
auto było holowane? masz fakture za hlowanie? to za to też musisz dostac kase

miałes leczenie i kolega? jest dokumętacjamedyczna że byłes gdzies i leczyłes sie? z tego można dostac nawet i 3 koła na osobe czasem wiecej ...

cos było w aucie może smartfon / laptop uszkodzony? też mają zwrucic kase


wracając do sedna dzwonisz i pytasz jak sprawa wygląda i czego jeszcze brakuje bo mże nie podałem nr konta

jak dostaniesz oświadczenei o wysokosci szkody odwołaj sie i powiedz że chcesz jeszcze raz wycene

zaczną konbinowac itp aleidz w zaparte
masz szkdecałkowitą i zauta za 600 zł nie sprzedasz wienc niech oni najpierw wycenią i dostaniesz kase z 20-30% wiecej

dostaniesz kase to wytaw auto na allegro kilka razy za te 600 oczywiscie nie pujdzie

wienc pewnie na szrot golfika puscisz i dostaniesz z 300 zł brakujące 300 ma ubezpieczalnia dopłacic


wogule poczytaj na necie bo tematów jest od groma

i jak byśchciał odszkodowanie zdrowotne to pisz do mnie na pw
mam kogoś kto zajmuje sie i odzyskuje kase
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław

Postprzez misiek18 » 12 lip 2013, o 14:03

odszkodowanie zdrowotne już jest w toku a auto musiałem sprzedać ponieważ 1 czerwca ubezpieczenie mi się kończyło a pytałem w ubezpieczalni i musiałbym dalej kontynuować to i nie mógłbym zrezygnować wiec auto zostało sprzedane.
Avatar użytkownika
misiek18
Czytacz
 
Posty: 35
Dołączył(a): 15 maja 2011, o 15:32
Lokalizacja: Lipniki


- - -



Powrót do Wypadki / Odszkodowania / Ubezpieczenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość