Niedoświadczony kierowca i na kogo pierwsze OC

W tym dziale piszemy tematy zwiazane z wypadkami.

Moderator: Moderator

Postprzez dominicue » 11 paź 2012, o 10:59

W Liberty Direct jest również opcja Assistance Premium za kwotę około 100 zł na rok, a działa na terenie całej Polski oraz prawie całej Europy. Zakres ochrony tego ubezpieczenia jest naprawdę bardzo szeroki. :ok:

Faktycznie Assistance może zaoszczędzić sporo niepotrzebnych kosztów. Nie mówiąc już o tych, co jeżdżą chociażby raz do roku gdzieś po Europie. Tam, gdzie stawki za holowanie liczone są w Euro, rachunek może wywołać wielkie zdziwienie :-o
dominicue
 

 

Postprzez neo_30 » 11 paź 2012, o 20:24

Ciągle szukam kogoś z 60 % zniżek ale za bardzo nie mam w rodzinie kierowców :(
Może kogoś uproszę zwłaszcza że istnieje takie coś jak ubezpieczenie od utraty zniżek :)
W link 4 zaproponowali mi około 2400 zł!! Chyba ich poje***** :D

A tak pyzatym to egzamin mam 24.10 :D
Cały czas jeździłem na punto a dzisiaj na ostatnich 2 godz suzuki. Totalny kosmos
neo_30
 

Postprzez k-m-r1 » 11 paź 2012, o 23:32

neo_30, drive for u czy jakos tak ostatnio mmiałem na wp reklame dla młodyh kierowców i nawet fajnie wychodzi jak patrzyłem
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Wypadki / Odszkodowania / Ubezpieczenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości