Kupno Auta

W tym dziale piszemy tematy zwiazane z wypadkami.

Moderator: Moderator

Kupno Auta

Postprzez balsi » 11 wrz 2014, o 06:56

Witam mam pytanko Jest taka możliwość żeby kupić auto na siebie a ubezpieczenie żeby było np na tate ( chodzi mi o zniżki) trzeba go wpisać jako współwłaściciela czy nie jest to konieczne
No Rules No Limits
balsi
Czytacz
 
Posty: 35
Dołączył(a): 14 lis 2012, o 20:45
Lokalizacja: DG

Kupno Auta

 

Postprzez dodge » 11 wrz 2014, o 17:16

Wszystko zależy kto będzie wpisany na umowie jeśli tylko ty to nie ma takiej możliwości, jeśli ojciec to zniżki nie będą tobie lecieć. Możesz być współwłaścicielem i zniżki będą lecieć tylko że wyjdzie trochę drożej. Ogólnie do 25 roku i osoby które posiadają prawo jazdy krócej niż trzy lata mają zwyżki.
dodge
Czytacz
 
Posty: 23
Dołączył(a): 14 gru 2012, o 16:33
Lokalizacja: Łask

Postprzez VolDan » 11 wrz 2014, o 20:38

Ja mam na szwagra, za 1.4 płace +- 800 na jedną rate ;) warto wziąść na kogoś ale przy rejestracji wpisz się jako współwłaściciel pojazdu bo wtedy lecą Ci zniżki :) do 29 roku życia mamy przechlapane... ;)
Gaz mam w podłodze, nie w bagażniku
VolDan
Moderator Globalny
 
Posty: 680
Dołączył(a): 7 wrz 2014, o 15:22
Lokalizacja: Wrocław
Rocznik: 92
Silnik: ABD POWER
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Paweu » 12 wrz 2014, o 16:08

Na pocieszenie można dodać iż niektóre firmy ubezpieczeniowe po 3 latach bezszkodowej jazdy dają 60% zniżek.

Mi wyliczono 460 zł oc na rok. ;-)
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez k-m-r1 » 13 wrz 2014, o 23:28

hihi ja mam 300 + 50 nw

1.4 na siebie + pjciec ale od kilkunastu lat ja jestem wpisany bo i tak jeden ciort wyjdzie

na początku prze pierwsze 2 lata wpisany był tata

dopisz kogoś ze zniżkami do umowy lub zrób darowiznę tak jak ja
pieczatka w skarbowym i gotowe + notatka w dowodzie z 3 godziny latania do okienek
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław


- - - Tanie OC przewoźnika samochód dostawczy



Powrót do Wypadki / Odszkodowania / Ubezpieczenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości