a goferek grzecznie stał na parkingu

W tym dziale piszemy tematy zwiazane z wypadkami.

Moderator: Moderator

a goferek grzecznie stał na parkingu

Postprzez Cinula » 19 maja 2012, o 23:36

Witam kolegów mam pytanko miałem mały przypadek szef kazał mi jechac swoim autem do pracy bo bus był w naprawie pracuje w ociepleniach siedze sobie na rusztowaniu auto stoi na parkingu pod rusztowaniem asz tu nagle pisk strzał ogladam sie a tu 5aut rozwalonych golf 4 prowoder passat b6 poszkodowanu fokus golf 3 (moj) fiat doblo fokus golf (moj) fiat stały na parkingu strzał był taki ze golf 4 zepchnoł passata w parking i 3 autka zostały uszkodzone była policja wszystko jak nalezy teraz ubezpieczenie w moim golfie uszkodzenia nastepujace zderzak alus 2lampy tylnie oby dwa nadkola jedno mocno drugie delikatnie pad autem zauwarzyłem w okolicy zderzaka ze jest jakas blacha pogienta ale to juz w domu pytanie jaka moze byc szkoda ? jaka sumka? 1997r 1,8 gaz druga sprawa policja napisała ze uszkodzone zostały oby dwa nadkola lampy zderzak nic nie było mowy o tej plaszce pod autem i miałem delikatnie w narozniku walnienta szybe z przodu i moze dało by rade czy jest taka opcja aby wmówic ze ta szyba była uszkodzona podczas udezenia chciał bym jeszcze nadmienic ze uderzenie było takie ze auto o poł metra w bok mi przestawiło

kilka fotek niestety tylko z jednej strony ale druga jest mniej ale jest element do malowania Obrazek Obrazek
Gofer by Cinula
Cinula
Czytacz
 
Posty: 56
Dołączył(a): 23 paź 2011, o 19:18
Lokalizacja: Sieraków Wlkp PMI

a goferek grzecznie stał na parkingu

 

Postprzez BartheZz_3 » 21 maja 2012, o 08:01

Mogles poprosic zeby napisali ze "innych uszkodzen nie widac na pierwszy rzut oka" :-P albo cos w tym stylu, zeby w razie co moc cos dopisac, i zeby nikt nie mial pretensji ze mowiles ze jest uszkodzone "to i to" a jeszcze sie okazuje ze "to i tamto" :-P
R.I.P Mystic B. [*]
Avatar użytkownika
BartheZz_3
Members
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 16 cze 2011, o 10:24
Lokalizacja: PMI
Rocznik: 95
Silnik: 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez radomiak » 21 maja 2012, o 08:29

odnosnie uszkodzen to przyjedzie magik z aparatem i dopiero wtedy zaczyna sie opis auta(uszkodzen) a jak czegos nie widac a masz podejrzenie ze jest uszkodzone to mowisz ze zapraszasz go jeszcze raz na opis uszkodzen jak auto bedzie rozebrane u mechanika w 2 ubezpieczalniach jest tak na 100% a w twojej musisz sie dowiedziec. a z szybą to moze sie udac.
VW GOLF 1,9TDI 1z GT 66KW/90KM 95r
Yaesu FT-857D/President Texas/HF-P1/HV-10
Avatar użytkownika
radomiak
Gaduła
 
Posty: 464
Dołączył(a): 11 paź 2008, o 12:10
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez pietrasiak2 » 21 maja 2012, o 11:12

radomiak napisał(a):odnosnie uszkodzen to przyjedzie magik z aparatem i dopiero wtedy zaczyna sie opis auta(uszkodzen) a jak czegos nie widac a masz podejrzenie ze jest uszkodzone to mowisz ze zapraszasz go jeszcze raz na opis uszkodzen jak auto bedzie rozebrane u mechanika w 2 ubezpieczalniach jest tak na 100% a w twojej musisz sie dowiedziec. a z szybą to moze sie udac.

Jeżeli naprawa będzie u mechanika to rzeczoznawca robi wstępną kalkulację szkody i auto można zacząć rozbierać . Warsztat może zgłosić w tym czasie też ukryte szkody i robiona jest rekalkulacja . Jeżeli jednak robisz to we własnym zakresie zgłaszasz wszystko co się stało (plastyki , spinki uszkodzone itd ,on 7 dni robi kalkulację i przysyła Wartość szkody .Wtedy albo się zgadzasz lub odwołujesz . :-) :-) :-)
Avatar użytkownika
pietrasiak2
Members
 
Posty: 2043
Dołączył(a): 29 gru 2011, o 09:52
Lokalizacja: stryków

Postprzez Cinula » 22 maja 2012, o 20:44

no ja mysle ze zrobie to sam juz z blacharzem jestem umowiny tylko jeszcze rzeczoznawca nie dojechał miał byc dzisiaj i ani widu ania słychu. no mysle ze sie uda gofer cały czas stoi i czeka na niego bo dowod mam zabrany i nic nie moge z nim zrobic do puki nie przyjedzie dzieki koledzy za pomoc pozdrawiam napisze jak sie sprawa potoczyła jak dotrze rzeczoznawca

[ Dodano: 2012-06-01, 20:43 ]
Rzeczoznawca był szkoda całkowita kwota jaka otrzymałem to 1905zł a wiec kwota mysle ze dobra za te uszkodzenia
Gofer by Cinula
Cinula
Czytacz
 
Posty: 56
Dołączył(a): 23 paź 2011, o 19:18
Lokalizacja: Sieraków Wlkp PMI


- - -



Powrót do Wypadki / Odszkodowania / Ubezpieczenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość