Zaślepka kontrolki airbag, kierunkowskazów i abs

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Zaślepka kontrolki airbag, kierunkowskazów i abs

Postprzez rondell » 23 lut 2016, o 13:35

Witam, mam prośbę, mam taki plastik u siebie. Niestety dziadostwo ma połamane zaczepy i mi co jakiś czas spada. Nie potrafię nigdzie namierzyć używki. Czy ktoś taki posiada, albo wie jaki ma nr VIN?

Nie chcę go kleić na stałe. Ale nie zdzierżę dłużej tego luźnego diwajsa.
Załączniki
<
DSC_0182.JPG
Avatar użytkownika
rondell
Czytacz
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2 wrz 2015, o 14:56
Rocznik: 1995
Silnik: 1986 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Zaślepka kontrolki airbag, kierunkowskazów i abs

 

Re: Zaślepka kontrolki airbag, kierunkowskazów i abs

Postprzez Mares » 24 lut 2016, o 08:00

Raczej bedziesz musial kupic caly plastik razem z kontrolkami. Lepiej go sobie podklej bo niektorzy sie cenia za takie kontrolki :) Np tu masz na aukcji:
http://allegro.pl/kontrolka-abs-airbag- ... 50377.html
Mares
Czytacz
 
Posty: 43
Dołączył(a): 25 sie 2015, o 21:00
Rocznik: 1994
Silnik: 1.9
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Re: Zaślepka kontrolki airbag, kierunkowskazów i abs

Postprzez Radi » 24 lut 2016, o 10:01

Mares napisał(a):Lepiej go sobie podklej bo niektorzy sie cenia za takie kontrolki :)

Pewnie sklej zdrutuj super rada! a potem jak będzie chciał wymienić np żarówkę od podświetlenia we włączniku to trzeba będzie kontrolki z pulpitu wyrywać.
Avatar użytkownika
Radi
Members
 
Posty: 2836
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 12:15
Lokalizacja: GKA
Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Re: Zaślepka kontrolki airbag, kierunkowskazów i abs

Postprzez Mares » 24 lut 2016, o 10:49

Radi napisał(a):Pewnie sklej zdrutuj super rada! a potem jak będzie chciał wymienić np żarówkę od podświetlenia we włączniku to trzeba będzie kontrolki z pulpitu wyrywać.


Zle mnie zrozumiales :-P Chodzi mi o podklejenie czarnej czesci do bialej obudowy tak zeby to tworzylo jedna calosc jak w oryginale ;-) I pozniej cala kontrolke na zatrzaskach wcisnac na swoje miejsce. Nie chodzilo mi o to zeby ja cala wklejac na stale w polke.


Dobrze zrozumialem autora ? Odpada Ci plastik od kontrolek a biala obudowa z zarowkami zostaje w pulpicie tak ?
Mares
Czytacz
 
Posty: 43
Dołączył(a): 25 sie 2015, o 21:00
Rocznik: 1994
Silnik: 1.9
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Re: Zaślepka kontrolki airbag, kierunkowskazów i abs

Postprzez rondell » 3 mar 2016, o 16:26

Mares napisał(a):
Radi napisał(a):Pewnie sklej zdrutuj super rada! a potem jak będzie chciał wymienić np żarówkę od podświetlenia we włączniku to trzeba będzie kontrolki z pulpitu wyrywać.


Zle mnie zrozumiales :-P Chodzi mi o podklejenie czarnej czesci do bialej obudowy tak zeby to tworzylo jedna calosc jak w oryginale ;-) I pozniej cala kontrolke na zatrzaskach wcisnac na swoje miejsce. Nie chodzilo mi o to zeby ja cala wklejac na stale w polke.


Dobrze zrozumialem autora ? Odpada Ci plastik od kontrolek a biala obudowa z zarowkami zostaje w pulpicie tak ?

Tak, zgadza się. Czarna część wypada. Biała z żarówkami pozostaje na swoim miejscu.
Avatar użytkownika
rondell
Czytacz
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2 wrz 2015, o 14:56
Rocznik: 1995
Silnik: 1986 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Re: Zaślepka kontrolki airbag, kierunkowskazów i abs

Postprzez Mares » 3 mar 2016, o 20:52

No to tak jak pisalem wyzej. Wyjmij biala czesc kontrolek, przyklej do tego czarna czesc z oznaczeniami kontrolek, i na zatrzaskach wcisnij to na swoje miejsce. W Twoim przypadku szkoda wydawac kase poniewaz masz sprawne kontrolki ;)
Mares
Czytacz
 
Posty: 43
Dołączył(a): 25 sie 2015, o 21:00
Rocznik: 1994
Silnik: 1.9
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Re: Zaślepka kontrolki airbag, kierunkowskazów i abs

Postprzez rondell » 4 mar 2016, o 09:46

Mares napisał(a):No to tak jak pisalem wyzej. Wyjmij biala czesc kontrolek, przyklej do tego czarna czesc z oznaczeniami kontrolek, i na zatrzaskach wcisnij to na swoje miejsce. W Twoim przypadku szkoda wydawac kase poniewaz masz sprawne kontrolki ;)

No i tak też zrobię. Przy okazji sprawdzę, czy jestem w stanie wymienić żarówki na diody led. Po 20 latach świecą już 'ledwo ledwo' :)
Avatar użytkownika
rondell
Czytacz
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2 wrz 2015, o 14:56
Rocznik: 1995
Silnik: 1986 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Re: Zaślepka kontrolki airbag, kierunkowskazów i abs

Postprzez lukasrsv » 4 mar 2016, o 19:37

Sam mam ten czarny element przyklejony do białego i jest ok. A gdy by się kiedyś przepaliła kontrolka od poduszki lub abs to klej nie trzyma az tak mocno, troszkę siły i na pewno się odklei.
Avatar użytkownika
lukasrsv
Czytacz
 
Posty: 115
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 20:54
Lokalizacja: POLSKA_POŁUDNIE


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości