Wymiana zamka w drzwiach od kierowcy

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Wymiana zamka w drzwiach od kierowcy

Postprzez Dawko » 31 paź 2014, o 14:30

Szukam i szukam i znaleźć nie mogę w netu. Czy ktoś orientuje się jak wygląda wymiana zamka od strony kierowcy? Mam jakiś chiński siłownik od centralnego, który i tak nie działa i do tego nie mogę normalnie drzwi otworzyć tylko muszę włożyć kluczyk i na maxa przekręcić i szybko szarpnąć klamką aby się otworzyły. Na szczęście mam ori zamek od centralna, ale nie wiem czy to mi coś da. Bo jeśli wymienię tylko zamek to i tak nie będzie miało go co pompować (czyli ori pompka, która powinna być w bagażniku) zamiast tego siłownika co mam w drzwiach.

Macie jakieś porady? Będę wdzięczny.
Avatar użytkownika
Dawko
Czytacz
 
Posty: 141
Dołączył(a): 15 mar 2013, o 00:22
Lokalizacja: Elbląg

Wymiana zamka w drzwiach od kierowcy

 

Postprzez Michałvw » 31 paź 2014, o 20:50

Tu masz jak się wymienia w golfie IV ale w III jest podobnie http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... &start=195
Michałvw
Czytacz
 
Posty: 92
Dołączył(a): 12 wrz 2013, o 15:31
Lokalizacja: Lubelskie, okolice Puław

Postprzez pablomed » 1 lis 2014, o 01:38

o wymianie zamka niema co pisać kilka śrubek zdejmiesz tapicerkę resztę zobaczysz. A czy masz pompkę i wężyki do orginalnego centralnego to już sam musisz zobaczyć. Nie masz to będziesz otwierał kluczykiem, siłownik pneumatyczny z zamka możesz zdemontowac albo zostawić jeśli w przyszłości chcesz domontować central orginalny
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez Dawko » 2 lis 2014, o 01:50

Przewodów pompki itp. nie mam w aucie, dokupiłem cały swap ale nie zakładałem bo po prostu nie potrafię a niestety sytuacja finansowa się zmieniła i nie mogłem oddać do elektryka. Więc, mogę zdemontować ten chiński siłownik co mam aktualnie w aucie i po prostu tylko kluczykiem otwierać drzwi? (central i tak mi nie działa i musiałem kluczykiem otwierać)
Jeśli tak to gdzie wtedy mam ten drut, który jest zaczepiony od klamki wewnętrznej do siłownika włożyć?
Avatar użytkownika
Dawko
Czytacz
 
Posty: 141
Dołączył(a): 15 mar 2013, o 00:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez pablomed » 3 lis 2014, o 09:32

"drut" czyli cięgno wychodzace z siłownika elektrycznego trzeba zdjąć razem z siłownikiem , albo będzie mocowane bezpośrednio do dźwigni zamka albo przykręcone do cięgna fabrycznego od przycisku lub od klamki wewenętrznej.
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez Dawko » 3 lis 2014, o 21:07

Może jakieś zdjęcie poglądowe ? :D Byłbym wdzięczny ;)

[ Dodano: 2014-11-05, 19:13 ]
Refresh.

Już wiem co i jak po prostu do wymiany zamek.
Avatar użytkownika
Dawko
Czytacz
 
Posty: 141
Dołączył(a): 15 mar 2013, o 00:22
Lokalizacja: Elbląg


- - - frezarki CNC



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron