Wymiana radia oraz płytki dźwięk

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Wymiana radia oraz płytki dźwięk

Postprzez Palladrian » 10 lip 2020, o 00:12

Witam,

Planuje wymienić w moim golfie radio po raz kolejny (Wymieniane bylo z oryginalnego na inne ponieważ pokrętło bass nie działa i radio trzeszczalo) ponieważ nie jestem zadowolony z brzmienia. Kontrolki bassu oraz treble w radiu nie mają żadnego wpływu na dźwięk wychodzący z głośników. Chciałbym zapytać jakie radio byłoby że tak powiem najlepsze (byłoby super gdyby można bylo podpiąć telefon jednak zadowole sie jeśli będzie można podłączyć tylko pendrive) wolalbym także gdybym nie musiał dokupować przejściówek jednak jeśli zajdzie taka potrzeba to mogę to zrobić ( mam jeszcze pytanie jaki rozmiar posiada radio poniewaz kompletnie się nie znam na tym) Jeśli można to prosiłbym o jakieś linki do stron z modelem radia. Czy ten płytki dźwięku jest spowodowany radiem czy też głośniki z reguły w golfie 3 mają słaby dźwięk? Nie jestem obeznany w temacie ponieważ posiadam to auto zaledwie 2 miesiące.

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc Pozdrawiam
Palladrian
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 lip 2020, o 00:08
Rocznik: 1992
Silnik: 1.4 ABD
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Wymiana radia oraz płytki dźwięk

 

Re: Wymiana radia oraz płytki dźwięk

Postprzez murgen » 12 sie 2020, o 23:45

Zmien glosniki, radio, wycisz auto, oklej drzwi matami, itp wpisz w google car audio poradnik i przestan przynudzac.
Avatar użytkownika
murgen
Gaduła
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lip 2012, o 07:29
Lokalizacja: podkarpacie


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości