Wymiana lusterka, a zdjęcie panelu drzwi

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Wymiana lusterka, a zdjęcie panelu drzwi

Postprzez WiesiuWojnar » 19 kwi 2016, o 15:50

Witam.Poszperowałem nieźle, ale nigdzie nie mogę uzyskać w 100% satysfakcjonującej odpowiedzi.Mianowicie, to mam problem, bo muszę wymienić lusterko ELEKTRYCZNE, a niestety zdjęcie tego trójkątnego plastiku nie wystarczyło i żeby dostać się do wtyku, gdzie podepnę lusterko, muszę wypiąć tapicerkę z drzwi.Patrzyłem na ten poradnik: dane-techniczne-i-porady/zdejmowanie-boczkow-drzwi-t8206.html , ale niestety tu nie ma elektrycznych szyb i inaczej u mnie to wygląda.Nie mogę zdjąć osłony z klamki nie uszkadzającej jej (podważam już konkretnie).
Jak się zabrać do tematu? Będę wdzięczny za każdą pomoc :padam:
Załączniki
<
ybqxfvb.jpg
tak wygląda mój panel
Avatar użytkownika
WiesiuWojnar
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 kwi 2016, o 15:45
Rocznik: 1996
Silnik: 1.6
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Wymiana lusterka, a zdjęcie panelu drzwi

 

Re: Wymiana lusterka, a zdjęcie panelu drzwi

Postprzez Thorsten » 19 kwi 2016, o 19:48

Ta wierzchnia część rączki musi zejść tak jak w punkcie numer 5 poradnika. a musi bo za nią są śruby które trzymają boczek i nie zdejmie się go bez odkręcenia ich.
A co faktu że masz szyby manualne to w czym problem? W poradniku jest pokazane jak przesunąć podstawę korbki by dała się zdjąć.
Korbka, rygiel, i poszycie rączki a pod nią śruby i reszta to kwestia szarpnięcia i boczek zejdzie.
Wiązka el. lusterka by się dostać do niej fakt musisz zdjąć boczek. Pod tym trójkątem znajdziesz tylko 3 śruby którymi jak dobrze pamiętam całe lusterko przykręcone jest do nadwozia.
MK3
"I'd rather lose by a mile because i built my own car,
than win by a inch because someone else built it for me.
Your car is your story. Don't let someone else write the book."
Avatar użytkownika
Thorsten
Moderator Globalny
 
Posty: 1048
Dołączył(a): 2 cze 2013, o 16:17
Lokalizacja: BKL
Rocznik: 1996
Silnik: 1.6 AEE
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości