wymiaba klamki schowka wnetrza

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

wymiaba klamki schowka wnetrza

Postprzez sawmen » 13 lis 2007, o 18:11

mam takie pytanko ułamała mi sie klamka od schowka. mam schowek ten na gorze, nie mam airbaku dla pasazera. ale klamka ułamała mi sie przy zamknietym schowku i nie mam jak jej teraz otworzyc i poodkrecac srubek. macie jakis pomysł na wymian etj klameczki lub sklejenie strarej??
sawmen
Berbeć
 
Posty: 17
Dołączył(a): 28 cze 2007, o 18:06
Lokalizacja: Rzepin, lubuskie

wymiaba klamki schowka wnetrza

 

Postprzez opolanin » 13 lis 2007, o 19:31

to proste, tez mialem taki problem, musisz odkrecic dolna polke, potem wszystkie widoczne srubki chyba dziesiatki(nie pamietam), dol tego schowka jest na "zawiasach"wyciagnij z nich bolce plastikowe, jak juz to zrobisz to odegnij od dolu schowek i wez dlugi srubokret krzyzakowy w celu odkrecenia malego plastiku w schowku ktory trzyma zamek, jesli bedzie problem to zapraszam na gg.
opolanin
 

Postprzez Docent » 15 lis 2007, o 00:59

zależy jak masz zamiar rozwiązać naprawę ;) masz cztery możliwości:
1. jak masz zdolności manualne to kawałek twardego drutu, kombinerki i robisz tak. Wyginasz drucik wtykasz ;) w dziurkę która jest pomiędzy klamką a obudową (tak od spodu klamki) i szukasz na wyczucie dźwigni otwierającej którą musisz nacisnąć z góry. Otwarte.
2. robisz tak jak pisał kolega. Przy odrobinie wprawy góra 10 minut roboty.
3. masz zamiar kleić klamkę czy kupujesz nową (allegro 10-20 zł, salon 70)? proponuję kupić nową bo klejenie nie zawsze pomaga i tak się łamie. Jak będziesz kupował nową to bierzesz stary wiertarkę, brzeszczot, nożyce do blachy, kombinerki, szlifierkę czy cokolwiek tam innego masz pod ręką i delikatnie robisz DUŻĄ dziurkę żeby zmieścić palca. Otwierasz skrytkę i po sprawie ;) ja to najlepiej robię nożycami do blachy. Wyłamujesz klamkę do końca, dwa, góra trzy cięcia i otwierasz
4. kupujesz piwo i szukasz chętnego kolegi który to zrobi za ciebie ;)
Docent
Berbeć
 
Posty: 18
Dołączył(a): 28 paź 2007, o 16:57
Lokalizacja: Świdnica


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości