Wygłuszenie golfa 3 3d

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Wygłuszenie golfa 3 3d

Postprzez cegielkam94 » 23 lut 2015, o 18:13

Cześć. Zakupiłem niedawno tylne boczki do wersji 3 drzwiowej z miejscami na głośniki Tylnie boczki . Zastanawiam się nad wygłuszeniem/wytłumieniem wnętrza samochodu. Żeby ktoś nie powiedział; przeczytałem kilka tematów związanych z wygłuszeniem ale w żadnym nie znalazłem pełnego opisu itd. :zdegustowany:
Teraz kilka pytań :
1. Czy te panele oprócz widocznych śrub zew. mają jeszcze jakieś zatrzaski od wewnątrz ?
2. Czy paneele które nie maja otworów pod głośniki, mają zarysy tak jak niektórzy się wypowiadają?
3. Jak wyciągnąć oryginalną boczną tapicerkę z wersji 3d tak żeby nic nie uszkodzić ? pomijając wyciągnięcie kanapy :lol:
4. Teraz największe dołujące mnie pytanie, na które różnie odpowiadaliście różnie. :?:
Bitumiczna czy Filc
5. Ma ktoś zrobione zdjęcia dokładniejsze ? Zdjęcia forumowicza " prezesik " są dla mnie niewystarczające :D Może dla niektórych to banalne ale wiecie. Wolę się upewnić 6 razy, niż raz coś spieprzyć :D
6. Posiada ktoś zdjęcie jak wygląda boczek przed wygłuszeniem? Tzn. jak wygląda pod tapicerką itd.
7. Zastanawiam się jakie wybrać głośniki. Wiem też pisaliście o tym w innych tematach. Czytam forum :D Otóż nie chce nic w półce. po założeniu tych boczków będę miał miejsca na 8 głośników. Możecie mi doradzić jakie i gdzie wsadzić. Mam skrzynkę basową ( aktywną ). Z przodu w podszybiach są gwizdki. i Teraz pytanie niskotonowe, średniotonowe czy tak jak niektórzy zakładają 3-drożne czy jakie ? Najlepiej proszę o wypowiedzi jakie z przodu i z tyłu itd :D :)
8. Jak już wygłuszę blachy w środku, zrobię dystans pod głośnik to prócz założonego wytłumienia hałasu itd. czy jakość dźwięku bd dobra?

Czekam na wypowiedzi :D
Pozdrawiam :)

[ Dodano: 2015-03-01, 14:23 ]
@up.? :oops:

[ Dodano: 2015-05-04, 14:15 ]
@ odświeżam pomoże ktoś rozwikłać pytania ? :niepewny:
cegielkam94
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 paź 2014, o 14:48
Lokalizacja: GCH

Wygłuszenie golfa 3 3d

 


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości