Wygięta podsufitka po zmianie tkaniny

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Postprzez mkkay » 15 sty 2014, o 17:04

Radi, -gość pyta jak naprawić to mu odpisuje podaje jakieś pomysły a ty się czepiasz,
nie sztuka kupić nowe i wsadzić
moja biała strzała- moj-golf/biala-strzala-variant-1-9td-t50990.html


Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
Avatar użytkownika
mkkay
Members
 
Posty: 684
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 21:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała

 

Postprzez Radi » 15 sty 2014, o 17:19

mkkay napisał(a):Radi, -gość pyta jak naprawić to mu odpisuje podaje jakieś pomysły a ty się czepiasz po raz kolejny,
nie sztuka kupić nowe i wsadzić

Nie czepiam się tylko jak chcesz już coś doradzić to niech to jest zgodne ze sztuką i ma sens
W starych samochodach podsufitka była z kawałka skaju dermy bądz materiał nie ze sztywnej tektury druty były wszyte bądz mały tzw uszy w które się je wsuwało. Takie podsufitki były wklęsłe do dachu nie wypukłe jak w mk3. Zresztą nie ma nawet gdzie tych drótów zaczepić. Jak cos robić to na sto procent a nie "drutować" moim zdaniem podsufitka nadaje sie już tylko do kosza można by to jeszcze spróbować wzmocnić i wyprostować matą z żywicą ale nie wiem czy da to jakis efekt
mkkay sorry jeśli poczułeś sie atakowany nigdy nie miałem i nie będe miał złych intencji po prostu uczulony jestem na tzw "druty" ;-)
Avatar użytkownika
Radi
Members
 
Posty: 2836
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 12:15
Lokalizacja: GKA
Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez mkkay » 15 sty 2014, o 17:28

nie zgadzam sie z tobą ale nie będę w czyimś temacie robił OT
Ciebie drażni (druciarstwo) a mnie drażni wymieniactwo, teraz najprościej coś wymienić a nie próbować naprawić, mało kto potrafi teraz coś naprawić, ma jakieś pojęcie nie mówiąc o wiedzy, bardzo cenię ludzi którzy potrafią sami coś zrobić
to tyle.
moja biała strzała- moj-golf/biala-strzala-variant-1-9td-t50990.html


Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
Avatar użytkownika
mkkay
Members
 
Posty: 684
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 21:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Radi » 15 sty 2014, o 17:32

mkkay napisał(a):nie zgadzam sie z tobą ale nie będę w czyimś temacie robił OT
Ciebie drażni (druciarstwo) a mnie drażni wymieniactwo, teraz najprościej coś wymienić a nie próbować naprawić, mało kto potrafi teraz coś naprawić, ma jakieś pojęcie nie mówiąc o wiedzy, bardzo cenię ludzi którzy potrafią sami coś zrobić
to tyle.

Ja tez lubię naprawiać ale są pewne granice czy ma to sens i czy się da bo w tym przypadku dużo z rozmoczonym kartonem nie zrobisz niestety
Avatar użytkownika
Radi
Members
 
Posty: 2836
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 12:15
Lokalizacja: GKA
Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Paweu » 16 sty 2014, o 01:45

Drodzy Panowie.

Najwyższy czas zakończyć OT o 'drutach' oraz 'wymieniactwie'. Na temat proszę, bez osobistych wycieczek.
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Damianeros » 16 sty 2014, o 10:44

Popieram moderatora!
A co do panów kłócących się nie zastosowałbym porady ani od jednego ani od drugiego :cisza: . Raz - właśnie gdzie ja mam wsadzić ten drut (prędzej jakąś blaszkę aluminiową i nią to usztywnić). Dwa specjalnie kupować "nową" płytę oraz tkaninę + klej co wyniosło w sumie ~130 zł i kleić to dziadostwo jeszcze raz ODPADA! Zwłaszcza że zamierzam sprzedać to autko jakoś pod koniec wakacji.
Avatar użytkownika
Damianeros
Czytacz
 
Posty: 63
Dołączył(a): 19 gru 2012, o 20:06
Lokalizacja: Ściborzyce Wielkie

Postprzez .MD » 19 sty 2014, o 20:58

Z mojego doświadczenie z podobnym problemem, mogę Ci poradzić kupno rzepów ;) dobrze wymierzyć, przykleić dobrze do dachu i do podsufitki. U mnie trzyma już długi czas i nic się z tym nie dzieje.
Avatar użytkownika
.MD
Czytacz
 
Posty: 89
Dołączył(a): 8 paź 2011, o 17:26
Lokalizacja: Bielsko Biała

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości