Woda w środku Golfa! Pomocy.

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Woda w środku Golfa! Pomocy.

Postprzez domel0408 » 7 maja 2008, o 11:41

Witam szanowni Koledzy. Mam problem ostatnio zauważyłem że jak ostro popadał deszcz to w Środku ze strony kierowcy cała wykładzina na podłodze była mokra tak samo był z tyłu u pasażera ze strony kierowcy. ogólnie czasami zapada mi się szyberdach bo jest zepsuty i mysle że to od tego. Jezeli możecie to powiedzcie jak usunać tą usterkę żeby szyber nie opadał i oczywiśćie z tą wodą?!!Czytałęm tu na forum że jakieś kanaliki mogą być zapchane ale ja nie wiem gdzie one są... proszę o dokładne wytłumaczenie. Z góry dziękuje Pozdrawiam
domel0408
Czytacz
 
Posty: 25
Dołączył(a): 6 kwi 2008, o 23:35
Lokalizacja: Przysucha

Woda w środku Golfa! Pomocy.

 


Postprzez -chudy- » 21 maja 2008, o 10:53

domel0408, a patrzyłes pod maska kolo podszybia wchodzi linka od otwierania maski....ja miałem nieszczelne tam wlasnie dałem silikonu duzo...i przy okazji uszczelniłem po szyba od kierowcy...juz nie cieknie
:mrgreen:
Avatar użytkownika
-chudy-
Badacz tematu
 
Posty: 219
Dołączył(a): 18 maja 2008, o 14:50
Lokalizacja: JAVWOR

Postprzez Matys88 » 25 maja 2008, o 01:09

ja mialem ten sam problem tylko ze od strony pasazera wiec wjechalem na kanal i zakonserowalem kawalki podwozia tam gdzie byly taki gumowe kółka.
Matys88
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 26 kwi 2008, o 18:58
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez Mario30 » 23 lip 2008, o 10:09

U mnie lecialo od strony pasazera(po plastiku kolo prawej nogi).Okazalo sie ze sa zapchane blotem wezyki odprowadzajace wode kanalikami z dachu.Wzialem pompke do roweru z wezykiem i przedmuchalem(po otwarciu drzwi pod gornym zawiasem jest taka wystajaca gumowa koncowka w ktora wlozylem wezyk od pompki i pompowalem).Z gory lalem wode na dach i wylecialo sporo blota.Lalem do momentu az leciala czysta woda,a do srodka nic juz nie lecialo-suchutko!Teraz juz wiem ze co jakis czas trzeba bedzie te czynnosc powtorzyc!
Mój MK3-1.4/60KM
Mario30
Berbeć
 
Posty: 10
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 14:36
Lokalizacja: Toruń


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości