Woda u kierowcy

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Woda u kierowcy

Postprzez hepos » 8 paź 2008, o 20:52

Witam serdecznie golfiarzy ;)

Niedawno zakupilem VW Golf3, rocznik 1993 wersja GT. Autko oczywiscie jest super, niestety niepokoi mnie to, że po deszczu jest mokry cały dywanik u kirowcy. Podnoszę wykładzinę i całe wygłuszenie jest również mokre. Nie mam pojecia o golfach moze są jakies newralgiczne punktu z których się leje? Mam szyberdach i z tego co widze wymienianą szybę przednią. Od czego zacząć sprawdzanie? Pozdrawiam i witam :)
hepos
Berbeć
 
Posty: 15
Dołączył(a): 8 paź 2008, o 20:41
Lokalizacja: Kraków

Woda u kierowcy

 


Postprzez hepos » 8 paź 2008, o 22:09

Dzieki za linki, posprawdzam te najbardziej prawdopodobne przyczyny :)

[ Dodano: 2008-10-18, 18:15 ]
Rozkręcilem wszystko dziś. I tak. Szyberdach drożny, tył suchy leje sie z przodu. Dokladnie leje się i kapie nad kielichem kierowcy, splywa po kablach od bezpiecznikow... dlatego sie obawiam. Odpluw pod maskownicą wyceraczek drozny i ladnie splywa tam woda. Ale jak poleje pod uszczelke szyby od strony kierowcy *mowie o szybie przedniej* to wtedy zaczyna kapac. Czyli winna bedzie szyba, ktora kiedys (zanim kupilem) byla chyba wymienana. Koledzy co dalej??

[ Dodano: 2008-10-19, 10:04 ]
zajrzałęm jeszcze głębiej nad skrzynke bezpiecnikow i mniej wiecej 15 cm nad nia jest takie wygłuszenie, to na tym wygluszeniu 15 cm dlugosci mokre i stamtad kapie, pewnie splywa z gory, a wyzej jest chyba linia dolna syby

[ Dodano: 2008-10-20, 09:00 ]
up up :cry:

[ Dodano: 2008-10-20, 20:16 ]
Czy to forum wogole ktos odwiedza?

[ Dodano: 2008-10-23, 09:12 ]
boskie forum nie ma co
hepos
Berbeć
 
Posty: 15
Dołączył(a): 8 paź 2008, o 20:41
Lokalizacja: Kraków


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości