woda pod fotelem

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Postprzez szmergiel » 13 kwi 2008, o 22:03

witam, mam ten sam problem choć u mnie u pasażera jest mokro. czytałem i wykluczam -niedoklejenie przedniej szyby
-wysłużone uszczelki
-filtr pyłkowy
-korek spustowy
może ktoś kliknie co dalej można eliminować

od strony kierowcy takim podstawowym podejrzanym byłby dla mnie przewód antenowy ba przykład lub linka od maski też.

HELP ME
szmergiel
Berbeć
 
Posty: 19
Dołączył(a): 11 kwi 2007, o 21:50
Lokalizacja: Zduńska Wola

 

Postprzez mietek » 14 kwi 2008, o 23:00

zobacz podspodem pod filtrem jak masztaka okladzine niewpieta to tambedzie cieklo moze byc alloki jak ktos ruszyl nogami kopnol czy cos w tym stylu to mogla sie odczepic i bedzie wciekalo od pasarzera nieda sie raczej w inny sposub wlac tam niema jak 2 dziury tamsa tylko albo tam albo przewody z kablami od dzwi wiecej niema mozliwosci
mietek
Badacz tematu
 
Posty: 166
Dołączył(a): 22 sty 2008, o 13:31
Lokalizacja: oldenburg

Postprzez Kazik » 3 maja 2008, o 15:08

Witam :) to mój pierwszy post na forum.

Mam ten sam problem z mokrą podłogą. Niedawno kupiłem Mk3 Varianta, i nagle podłoga po obfitym deszczu zaczęła być mokra. Tak więc jak tylko zrobiło się cieplej i miałem możliwość popracowania nad autkiem, zacząłem zdejmować filce itd... Wyciszenie pod filcami było przesiąknięte wodą, natomiast korki uszczelniające zaklejone papą do dachu :-o Zerwałem to wyczyściłem, zakleiłem masą uszczelniającą i niby po problemie. Zrobiłem test z wodą. Woda dalej leciała. Następnie wziąłem strzykawkę ''Żanetę'' odsunąłem szyberdaszek, i w kanaliki odprowadzające wodę wstrzyknąłem sporą ilość ''deszczu'' Tak jak koledzy pisali wyżej, woda zaczeła wyciekać do auta natychmiast. Problem tylko jest z tym, że z tyłu przy siedzeniach pasażera też jest mokro, a kanalików odprowadzających wodę z tyłu nie ma :cry: ( woda leci po pasach bezpieczeństwa, i na łaczeniach podsufitówki z dolnymi plastikami, tak mniej wiecej na wysokości klatki piersiowej pasażera). ) Możliwe jest że kanalik jest zapchany i pęknięty, to co wyleci z przodu to wyleci a reszta cofa się i znajduje ujście z tyłu autka ?
Kazik
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 mar 2008, o 00:53
Lokalizacja: Centrum

Postprzez tolek416 » 7 maja 2008, o 09:55

Hej jak macie szyberdach to na 100%sa kanaliki zapchane, albo jak piszecie woda leci na podłoge, ja mialem to samo wypadł mi kanalik z cycka,ktory miesci sie w drzwiach, oraz rurka spod szyberdachu, z jednej i z drugiej strony, jak samochod stal pochylony troche na lewa strone to cala deszczowka leciala na strone kierowcy, jak na prawa to pod fotele pasazera z przodu i z tylu, trzeba wymontowac czesc tapicerki poddasza i sprawdzic czy kaniliki sa zlączone z wzlotem wpustowym, nastepne sprawdzic ta sama czynnosc w drzwiach, jezeli sa obie koncowki podlaczone , wystarczy miec twardy drut i przepchac od szyberdachu,jezeli nie to trzeba wziasc sobie dzien wolny:)i naprawiac:) , nalac wode do wpustów kanalikow, jak bedzie sciekac cyckiem od strony drzwi to powinno byc wszystko ok:/
tolek416
Berbeć
 
Posty: 11
Dołączył(a): 6 maja 2008, o 18:01
Lokalizacja: Lublin

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości