VW Golf 3 - jak wyczyścić nawiew ? Proszę o pomoc.

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

VW Golf 3 - jak wyczyścić nawiew ? Proszę o pomoc.

Postprzez Skaktus » 23 sie 2008, o 22:36

Witam.

Kumpel ma golfa 3, ale jest to nasz wspólny "mirafioli". Problem polega na chyba zanieczyszczony kanał nawiewu - na 1 powiewu praktycznie brak, na 2 ledwo co, 3 trochę wieje, 4 taki sobie lekki podmuch-kabiny niestety nie schłodzi w ogóle. Proszę o info co i gdzie czyścić, jak się do "tego" dostać itp.

Dziękuję za info.

Pozdrawiam.
Mirafioli
Skaktus
Badacz tematu
 
Posty: 247
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 22:00
Lokalizacja: Nysa

VW Golf 3 - jak wyczyścić nawiew ? Proszę o pomoc.

 

Postprzez Rafit » 23 sie 2008, o 22:48

Skaktus, tu nie ma co czyścić. Jak na moje to albo pada dmuchawa, albo linka odpowiedzialna za otwieranie klapy się naderwała i nie otwiera się kompletnie.
Avatar użytkownika
Rafit
Badacz tematu
 
Posty: 257
Dołączył(a): 2 mar 2008, o 20:33
Lokalizacja: GDA

Postprzez Skaktus » 23 sie 2008, o 22:59

Dmuchawa na 100% dobra bo na fuul obrotach wyje jak szalona...linka...też nie wiem czy to to...podejrzewam że może jakiś filtr pyłowy. Czasem z nadmuchu czasem jakieś liście wyskakują i podejrzewam że one mogą blokować.
Mirafioli
Skaktus
Badacz tematu
 
Posty: 247
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 22:00
Lokalizacja: Nysa

Postprzez Rafit » 23 sie 2008, o 23:01

Otwórz maskę i jak patrzysz na auto od strony pasażera zdejmij podszybie, tam masz filtr przeciwpyłkowy. Jeśli nie wymieniałeś go to może byc nieźle zasyfiony, ale to nie powinno mieć wpływu na dmuchanie. Chyba, że w ogole go nie ma i się dmuchawa zapchała
Avatar użytkownika
Rafit
Badacz tematu
 
Posty: 257
Dołączył(a): 2 mar 2008, o 20:33
Lokalizacja: GDA

Postprzez Jacol » 24 sie 2008, o 17:32

Mylisz sie kolego. Ja mialem strasznie zapchany filtr, wymienilem na nowy i wreszcie zaczelo dmuchac, ba nawet zimnym powietrzem. Jak filtr jest zapchany to i powietrza z zewnatrz nie zassa.
GOLF 3 - 1.6 75KM - ABU - GL 5D


kontakt: gg 4684235 / mail: clau&tlen$pl
Avatar użytkownika
Jacol
Badacz tematu
 
Posty: 354
Dołączył(a): 23 lip 2008, o 22:06
Lokalizacja: no czesc


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości