Tylna kanapa

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Tylna kanapa

Postprzez Robjunior » 13 paź 2008, o 23:52

Witam,

Jak każdy wie, żeby złożyć tylną kanapę (nie dzielona) to trzeba pociągnąć za takie dwa żeby ten zawias puścił i się otworzyło.
U mnie jedno to do pociągania działa i jest ok, a drugie nie, nie wiem czy jest spadnięte czy urwane czy cokolwiek, a wygląda to tak:

Obrazek

Jak to naprawić ?
Da się wogole?
Czy da się w jakiś sposób złożyć tylną kanapę ? Jakoś podważyć ten zawias żeby się otworzyło??

Pozdrawiam
Piotrek
Avatar użytkownika
Robjunior
Czytacz
 
Posty: 71
Dołączył(a): 11 wrz 2008, o 22:13
Lokalizacja: Ropczyce

Tylna kanapa

 

Postprzez marko1967 » 14 paź 2008, o 11:39

Robjunior, miałem to sam o i okazyjnie dostałe mtylną kanape za friko więc wymieniłem ale przedtem aby otworzyć kanape podważałem zboku śrubokrętem ja miałem pekniety taki jak by pół ksieżyc czy jak to tam zwał który jest połączony z tym wichajstrem do pociągania pozdrawiam :-)
Avatar użytkownika
marko1967
Members
 
Posty: 1010
Dołączył(a): 20 sie 2007, o 19:39
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Robjunior » 14 paź 2008, o 13:17

A jak to podważałes ??
Ja próbowalem wsadzać srubokręt ale nie chciał a żaden sposób wejść tam :-/
Avatar użytkownika
Robjunior
Czytacz
 
Posty: 71
Dołączył(a): 11 wrz 2008, o 22:13
Lokalizacja: Ropczyce

Postprzez marko1967 » 15 paź 2008, o 12:28

tak dobrze nie pamietam bo to było 2-3 lata temu ale jakoś to obracałem tym jak by płó księżycem aby wuchaczyło sie ztego bolca blokującego może sprawdz z tej drugiej strony gdzie masz ta dobrą dzwignie w którą strone to powinno sie obrucić ja chyba tak robiłem najpierw podejżałem jak to tam sie zachowuje powodzenia :-)
Avatar użytkownika
marko1967
Members
 
Posty: 1010
Dołączył(a): 20 sie 2007, o 19:39
Lokalizacja: Bydgoszcz


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości