Trzęsący się rygiel, dokładka głośników do tyłu

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Trzęsący się rygiel, dokładka głośników do tyłu

Postprzez MoRo1245 » 21 gru 2014, o 18:34

Siema,
Tak jak w temacie mam problem z niejakim panem rygielem mianowicie: na wolnych obrotach lata jak szalony tylko w 1 drzwiach kierowcy (drażni mi ucho i tylko dlatego to naprawiam), podczas jazdy nie słychać go. Rozebrałem tapicerkę z myślą że coś jest nie halo, złożyłem po oględzinach i wszystko było lala dopóki nie zrobiłem 100 km. po czym znów zaczął się problem od nowa.
Spotkał się ktoś kiedyś z takim przypadkiem? może jakieś rozwiązania?

Sprawa nr 2

Orientuje się ktoś czy głośniki z tyłu są identyczne jak z przodu? jak jest z podłączeniem tego? gdy nie mam oryginalnie z tyłu? dużo roboty?
MoRo1245
Berbeć
 
Posty: 15
Dołączył(a): 19 kwi 2014, o 23:24
Lokalizacja: Kraków

Trzęsący się rygiel, dokładka głośników do tyłu

 

Postprzez lukszumk3 » 21 gru 2014, o 22:23

Ad 2: Głośniki z tyłu są identyczne jak z przodu (piszę o wersji 5D). Roboty jest co nie miara, trzeba ściągać boczki drzwi, osłony środkowych słupków, przednie progi, górne plastiki za progami, wywalać schowek/poduchę, z lewa jest problem bo nie ma co wywalić, trzeba kombinować. Do tego kabel, wtyczki (ze szrotu), konektory. Jest trochę roboty, no ale czego się dla golfa nie robi... :-D
lukszumk3
Czytacz
 
Posty: 96
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 22:09
Lokalizacja: Sławęcice

Postprzez slavwek.ie » 8 sty 2015, o 11:18

MoRo1245 napisał(a):na wolnych obrotach lata jak szalony
Rozbierz tapicerkę, w otwór górny przez który wychodzi cięgno z plastikowym ryglem włóż kawałek gąbki (niewielki, żeby rygiel swobodnie wędrował w górę i dół) i to na bank ci go uspokoi.
Odnośnie tylnych głośników, to nie musisz kłaść fabrycznej instalacji, mniej upierdliwe będzie położenie nowej, co wiąże się i tak z rozbieraniem progów, osłon słupków i dolnych części deski rozdzielczej.
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce

Postprzez jarolinho » 13 sty 2015, o 23:59

pomogło z tym ryglem? mam podobny problem, tyle że lata na dziurach i słysze go bo obija się o tapicerke i trzeszczy.. bardzo mnie to denerwuje.. jakiś sposób? wykręciłem go narazie :D ale wystaje metalowy gwint i nie ładnie to wygląda...
Avatar użytkownika
jarolinho
Gaduła
 
Posty: 417
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 22:51
Lokalizacja: Gliwice


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości