szyberdach - naprawa czy wymiana?

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

szyberdach - naprawa czy wymiana?

Postprzez Pafko » 28 sie 2016, o 15:50

Witam,

mam problem ze swoim szyberdachem - mogę go uchylić, ale nie da się go rozsunąć. Zastanawiam się czy jest sens to naprawiać czy lepiej wymienić na nowy?
Dodatkowo, chce wymienić podsufitkę na nową. Dowiedziałem się tutaj z forum, że najlepszy jest materiał SAM 257. Gdzie dostać taki materiał? Jak obliczyć, ile tego materiału będę potrzebować?
Pafko
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23 sie 2016, o 19:34
Rocznik: 1996
Silnik: 1.8 90KM
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: kombi

szyberdach - naprawa czy wymiana?

 

Re: szyberdach - naprawa czy wymiana?

Postprzez szymekk » 29 sie 2016, o 11:37

Obliczyć nic trudnego... Dla przykładu, metr bieżący to jest 1,5m - szerokość stała która się nie zmienia, na metr - długość. Kupując np. 2mb kupujesz 1,5mx2m i w takim przypadku jak ja Ci podałem to 2mb Ci starczą. A gdzie kupić to nie wiem, sam jestem ciekaw. Ja chciałem sobie oprócz podsufitki jeszcze boczki obić czarno czerwoną szkocką kratą ale co z tego jak materiał taki ciężko kupić
szymekk
Badacz tematu
 
Posty: 190
Dołączył(a): 18 kwi 2016, o 21:31
Rocznik: 1995
Silnik: AEA 1.6
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Re: szyberdach - naprawa czy wymiana?

Postprzez Radi » 29 sie 2016, o 19:36

Szyberdach w golfie 3 miał wadę fabryczną mianowicie pękającą prowadnice. Poszukaj bo było o tym miliard razy. Jak dla mnie to bardziej opłaca się ją naprawić bo nawet kupując drugi szyber nie masz pewności czy nie walnie po tygodniu np.
Avatar użytkownika
Radi
Members
 
Posty: 2836
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 12:15
Lokalizacja: GKA
Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości